Yeni evleneceklere modern ve sofistike bir ev için ip uçları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Yeni evleneceklere modern ve sofistike bir ev için ip uçları
16 MAYIS 2019, Persembe 10:04:23
Yeni evleneceklere modern ve sofistike bir ev için ip uçları
⎫ Evin formunu göz ardı etmeyin ⎫ Renklerin ahenginden yararlanın ⎫ Minimalist olun
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Evlilik hazırlığının her aşaması keyiflidir. Çiftler kendilerine ait yeni dünyalarının her bir parçasını büyük bir özenle tasarlamak ister. Nefes alabilecekleri alanlar yaratmanın ötesinde minik dokunuşlarla yaşam alanlarını farklılaştırmak ise çiftlerin dekorasyona olan bakış açısına bağlı. Bu noktada modern, dinamik ve sıradanlıktan uzak bir eve sahip olmak sanıldığı kadar zor değil. Sadece mobilya seçimi ve dekorasyonunda temel birtakım noktalara dikkat etmek gerekiyor. Kilim Mobilya tasarım ekibi çiftleri bu noktada uyarıyor; dekorasyonda öncelikle evin formunu göz önünde bulundurun.

Yeni bir hayata “merhaba” diyecek çiftler, kendilerine ait yeni dünyalarının her bir parçasını büyük bir özenle tasarlamak ister. Ancak süreç özellikle ev dekorasyonuna geldiğinde biraz stresli olmaya başlayabiliyor. Bu stresle başa çıkmak için sadece mobilya seçimi ve dekorasyonunda temel birtakım noktalara dikkat etmek gerekiyor.  Bu noktada devreye giren 

Kilim Mobilya’nın tasarım ekibi, dekorasyonda öncelikle dikkat edilmesi gereken noktanın evin formu olduğunun altını çiziyor. Odaların büyüklüğü ve şekline uygun dekorasyon stili yarattıktan sonra ikici aşama ise mobilya seçimi…

Mobilya seçinde kritik konu odanızın şekli…

Kilim Mobilya’nın tasarım ekibi, koltuk takımı ya da köşe takımı seçerken görünüşün yanı sıra kaç farklı biçim ve formda kullanılabileceğine, kumaş cinsine, uzun ömürlü ve rahat olmasına dikkat edilmesi konusunda çiftleri uyarıyor. Bir diğer önemli konunun renk uyumu olduğunun altını çizen ekip, duvar, perde ve odadaki objeler arasındaki renk uyumunun ahenkli olması gerektiğini söylüyor. 

Zıt renklere yaşam alanlarında yer açın…

Günümüzde yaşam alanlarının tek bir renk ile dekore edilmediği belirten Kilim Mobilya’nın tasarım ekibi, zıt renklerin oluşturduğu ahengin yaşam alanlarına yeni bir bakış açısı kattığına inanıyor.  Pastel tonların cazibesini ritmi bozan tek blok parçalarla hareketlendirebilirsiniz. Yatak odası seçerken ise romantik ancak sofistike bir görüntüden uzaklaşılmaması gerektiğini savunan Kilim Mobilya’nın tasarım ekibi, antrasit gri ve ahşabın muhteşem uyumunun bu bakış açını yatak odalarına yansıtabileceğini söyledi. 

Kilim Mobilya yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor…

Yeni nesil gençlerin beğenilerini göz önüne alarak tasarımlara imza atan Kilim, geleneksel çizgileri modern bakış açısıyla yeniden yorumladığı takımlarıyla çiftlerin beğenisini kazanıyor. Fonksiyonel özellikleriyle her eve uygun olan Artdeko Koltuk Takımı, yeni evlenecekler için iyi bir seçim olarak yaşam alanlarını süslüyor.  Estetik ve rahatlığı ön plana çıkartan Artdeko Koltuk Takımı, çiftlerin özgün bir yaşam alanı oluşturmasına yardımcı oluyor.

Vitali Köşe Takımı ise rahatlık, ergonomi, fonksiyonellik, şıklık ve tasarımı bir üründe sunuyor. Yaşam alanlarındaki köşelere tarz ve renk katmak için tasarlanan Vitali Köşe Takımı, hareketli boyun desteği, motorlu açılabilir yatak fonksiyonu gibi benzersiz özellikleriyle rahatlık ve ergonomisiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Zengin renk alternatifi, dekoratif kırlentleri ve yüksek ayak yapısı ile Vitali, yeni evleneceklerin yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


522 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kilim Mobilya ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yeni evleneceklere modern ve sofistike bir ev için ip uçları 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GOYAExclusiveProducts, OmmerHotel, İskenderun Limanı , Thomas Eder, Öyle Bir Geçer Zaman ki, MuratTuran, Bin Laden Group, Süleyman Demirel Üniversitesi, Medicana, Mobilyakent, SamimHatipoğlu, Hilmi Güler , Sultantepe Koruları, Yurtbay Seramik, Davut Topaloğlu, İstanbul Üçüncü Köprü, AwazaKongreMerkezi , BahzatŞimşek, Avrupa Konutları TEM 2, Ramazan Bayramı, Mirage Bahçe Konutları, Veysel Yayan, MÜSİAD 15. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri, Kağan Bahçekapılı, Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi, T.C. Bezmialem Vakıf Üniversites, Yeşilyurtİnşaat, Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA oteli, McAslan, ProjeBeyaz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.