Estap’tan yeni nesil DCMax Kabinler… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Estap’tan yeni nesil DCMax Kabinler…
16 MAYIS 2019, Persembe 09:30:20
Estap’tan yeni nesil DCMax Kabinler…
Yenilenen DCMax ile kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Genişletilen kablo giriş noktaları ile optimum düzeyde kablo geçişine imkan veren yeni nesil Estap DCMAx kabinler, sağladığı yüksek değerde hava sirkulasyonu ve 180˚ açılabilen kapılarıyla kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. 1500 kg taşıma kapasitesine sahip DCMax kabinler, estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla birleştirerek 1000 kg. yük ile Belcore Zone 4 deprem testinden geçerek gücünü ortaya koyuyor. 

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DCMax veri merkezi kabinetlerini yeni nesil bakış açısıyla güncelleyen Estap, sektördeki bilirkişiliğini kanıtlamaya devam ediyor. 

Sıcak ve soğuk koridor için kusursuz ve estetik tasarıma sahip DCMax kabinler, kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans sunuyor. Soğutma performansı için IP20 koruma seviyesini optimum hava sirkulasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla birleştiren kabinler, 1000 kg sismik teste tabi tutularak yük gücünü kanıtlıyor.

Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, tüm üreticilerin server cihazlarına uyumluluğuyla da kullanıcısının beğenisini kazanıyor. IP20 ve IP55 seçenekleriyle Estap’ın üretim bandında hassasiyetin ve kalitenin yüksek derecesinde üretilen kabinler, kablo düzenleyici halkalarıyla hava geçişini iyileştirmenin ötesinde montaj süresi ve maliyeti de azaltıyor.

Kritik göreve sahip olan Data Center’ların garanti altına alınmış bir performans eşliğinde, güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirdiğini savunan Estap, hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek ve yönetilebilir çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım485 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Estap,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Estap’tan yeni nesil DCMax Kabinler… 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Suada Clup, Murat Bozankaya, TuğbaMelisTürk, Çanakcılar Şirketler Grubu, Gökhan GÖRÇİZ, Ayder, Asel Grup, TözünMimarlık, Bayer, Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi, Tuzla Evora, Maslak Yönetim Ofisi, Saray Grup kurucusu Ahmet Saraylı, AMCP, Mehmet Özdoğan, TNT, AtalayÖzdayı, Tabanlıoğlu Mimarlık, İTÜ Enerji Enstitüsü, Türk Seramik Sektörü, ORYAPARK İstanbul, SamimHatiopğlu, Bosphorus Doğa, 10. Uluslararası Kapı Fuarı, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Windowist Tower, Emiglia Romagna, Tüvtürk, BMS, Point Otel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.