Ağaoğlu, 7. Kez Türkiye’nin En İtibarlı İnşaat Firması Seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Ağaoğlu, 7. Kez Türkiye’nin En İtibarlı İnşaat Firması Seçildi
10 Temmuz 2018, SALI 16:45:57
Ağaoğlu, 7. Kez Türkiye’nin En İtibarlı İnşaat Firması Seçildi
İnşaat sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası”, son 6 yılda olduğu gibi bu yıl da Ağaoğlu Şirketler Grubu oldu. Ali Ağaoğlu, “Geliştirdiğimiz nitelikli yaşam alanları ile ülkemize değer katmaya devam edeceğiz” dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde,  5 bin kişiyle görüşülerek hazırlanan Türkiye İtibar Endeksi Araştırması (TİE) sonuçları açıklandı.  Bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ve 21 farklı sektörün değerlendirildiği TİE Araştırması’na göre, Ağaoğlu şirketler Grubu, “İnşaat” kategorisinde “En itibarlı” marka ödülüne layık görüldü. Ağaoğlu, bu ödülü yedinci kez üst üste alma başarısını gösterdi. 

Ali Ağaoğlu: “Ülkemize değer katmaya devam edeceğiz”

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Türkiye’nin güzide eğitim kurumlarından biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin araştırmasını çok önemsediğini belirterek, şunları söyledi: “Uzun yıllardır gayrimenkul alanında geliştirdiğimiz projeler, ulusal ve uluslararası arenada birçok ödül kazandı. Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak kazandığımız her ödül bizler için çok anlamlı. Özellikle Yıldız Teknik Üniversitesi’nin denetiminden geçen bu ödüle bizleri layık gören her katılımcıya teşekkürü bir borç bilirim. Her bir proje için uzun araştırmalar yapıyoruz.  Ağaoğlu markasının sorumluluğu ile hem oturumcularımıza hem yatırımcılarımıza kazandıran bir anlayış için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimizin güveni ve ilgisinin karşılığını fazlasıyla vermeye devam edeceğiz.” 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


420 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ali Ağaoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ağaoğlu, 7. Kez Türkiye’nin En İtibarlı İnşaat Firması Seçildi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İzmir Valiliği, BWT, Konya Gayrimenkul Fuarı, CenturyUnlimited, 7 Tepe 7 Tünel, Park Avenue, Cellini Titan, (Multi Temperature Zone), Slim Deluxe, “Çoklu Apartmanlar”, Blue Jel Air, Daikin Showroom, Aşkabat Havalimanı, Waveguide, kamu, AKO, Volvo Lastikli Yükleyiciler, Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Sosyal Yaşam Merkezi, emlakjet.com, Babil Kuleleri, Kale BanyoKale Grubu, TMBİnşaatSektörüAnalizi, Türk Serbest Mimarlar Derneği, Ulusal Kampanya, YıldızlarYatırımHolding, Beylikdüzü Tap, Sign of City Awards, Shunichi Miyanaga, Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Gelir Vergisi Yasası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.