Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı
04 Temmuz 2018, Carsamba 14:38:26
Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı
Bir kez daha rüştünü ispatladı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Sanayi Odasının hazırladığı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017 Araştırması’na girerek, rüştünü bir kez daha ispatladı.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasının sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre, Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 449’üncü sırada yer aldı ve rüştünü bir kez daha ispatlamış oldu.

BÜYÜK GURUR

Üretim ve satış performansındaki artışın İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan araştırmaya yansıdığını belirten Borsan Kablo CEO’su Mehmet Arbek Akay, “Borsan Kablo olarak etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştiriyoruz. En yüksek standartta üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize ve şirket ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak, bizim için öncelik. İşte, bu vizyon sayesinde başarı kaçınılmaz oluyor. Türkiye ekonomisine tutulan güçlü bir ayna niteliğinde olan ‘Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ araştırmasında yer almanın gururunu bir kez daha yaşıyoruz” dedi.

HEDEF; DAHA DA YÜKSELMEK

Akay, “Borsan’ın başarısı her sene yükselerek artıyor. Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması da bunu kanıtlıyor. Önceki yıla göre hızla yükselen bir grafiğimiz var. Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 2016 yılında yapılan araştırmada 462. sıradayken, 2017 yılında 449. sıraya yükseldi. Borsan Kablo, sektöre yön veren, sürekli yatırımlar yaparak büyüyen, şirket içerisinde yaptığı sürekli iyileştirmeler ile dikkat çeken bir firma. Üretim ve satış itibariyle Türkiye'nin en büyük şirketlerinden birisi durumundayız. Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gelecek yıl yeni sonuçlar açıklandığında ise hedefimiz; daha yüksek sıralarda yer almak olacak” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 523 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Borsan Kablo, İSO 500,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Borsan, İSO 500 sıralamasında yer aldı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İGA Güvenlik Hizmetleri, Ömer Faruk Berksan, Airfel Integrity Plus, ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri, MinikEllerBüyükHayaller , Hazım Bumin, Mitsubishi Heavy, Üsküdar Belediyesi, AfyonkarahisarBelediyesi, Keleşİnşaat, İhsan Karagöz, Coverings - The Ultimate Tile + Stone Experience Fuarı, Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması, Kalekim 2015, Mehmet Emin Armutçuoğlu , Alışveriş Merkezi, Woolmark Platinum Care Sertifikalı , GE Lighting&EMEA, Tom Dixon, Niğtaş, Bitcoin, DoubleTreebyHiltonIstanbul , Şingu Nehri, ÖmerFarukFukara, ŞehirHastaneleri, Prof. Dr. Turgay AKBULUT, Koç Yapı İnşaat, Abdülhamid, Canip Can, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.