Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında
03 Temmuz 2018, SALI 11:03:42
Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında
Yaşam alanları kişiselleştirilirken seçilen ürünler, kullanılan malzemeler, tercih elden aksesuarlar, sizi yansıtmaya başlıyor. Tüm bu seçim süreci eğlenceli bir hal de alıyor aynı zamanda.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Banyo ve mutfaklarda seçilen armatürler, mekanın ‘’zengin’’ görünüşünü en çok ifade eden, mücevherler gibi algılanıyor. Bien Banyo’nun bu anlayışla tasarlamaya ve üretmeye başladığı armatür serisinde yer alan ‘’Bien Lucca’ kullanıldığı alanların değerini yeniden tarif ediyor. İşlevsellik, modernlik, estetik, ve teknoloji yan yana banyoları anlamlandırıyor.

Doğada nadir bulunan elmas gibi, banyoları mücevher görüntüsünde tamamlayan Lucca Armatür Serisi kullanıldığı alanlara değer katıyor. En son teknolojiyle üretim yapan Bien Banyo’nun, 2018 yılının başlarında tasarladığı ‘Lucca Armatür Serisi’’ elmas madeninin yüzey formlarına benziyor. Özel çizgisiyle ön plana çıkan seride krom, parlak nikel, rose gold, gold ve fırçalı bronz olmak üzere beş ayrı yüzey kaplama alternatifi bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım441 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Lucca, Bien Banyo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien Banyo Lucca Armatür Serisi, Mücevher Şıklığında
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MecnunOtyakmaz, Zonguldak Devrek, Soner Çetinkaya, Bostik, Hayat Koleksiyonu, Maad Ehsan Abduljawad, Prof. Dr. Alper İlki, CESCE, Emre Arolat Zorlu Gayrimenkul, Beauty, BDR THERMEA GROUP, doğa dostu, Türk Telekom Etiler ofisi toplantı salonları, Doğu Karadeniz Bölgesi, EMITT, Hager Grubu, Berna İlter, PSK, Arçelik VRS4, AkfenGYO, ACO Biojet, Amr Helmy Design, Ezcacıbaşı İntema, A.L.F.A. Awards, Sani Şener, Hasan Yıldırım, Bolon, Fibrobeton, Londra Finans Merkezi , Ömer Dinçer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.