ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi
02 Temmuz 2018, Pazartesi 15:06:12
ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi
Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 26-28 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da ERA TOP GUN ACADEMY Broker Rehberlik Programı’nı gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 26-28 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da ERA TOP GUN ACADEMY Broker Rehberlik Programı’nı gerçekleştirdi. ERA İnternational tarafından gayrimenkul ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için gayrimenkul sektöründeki en ileri seviye programlardan biri olan Top Gun Academy Rehberlik eğitimi alan Broker ve Broker Managerlar, Gayrimenkul Danışmanlarını 8 haftalık uygulamalı bir eğitim süreci içinde alarak ERA TOP TEAM ekibini oluşturacaklar. 

Düzenlediği eğitim ve seminerlerle sektörde adından sıkça söz ettiren uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 26-28 Haziran tarihleri arasında ERA TOP GUN ACADEMY Broker Rehberlik Programı’nı gerçekleştirdi. 3 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen eğitim; 2005 yılından bu yana uluslararası markların master franchiselarına Broker yöneticilik eğitimleri, gayrimenkul satış yönetimi ve Gayrimenkul Danışmanları için rehberlik eğitim programları gerçekleştiren Gayrimenkul Eğitimcisi Konstantinos Bakas tarafından verildi.

Gayrimenkul sektöründeki en ileri seviye programlar arasında yer alıp  ERA Avrupa ve Amerika’da  dahil tüm ERA’ lılar arasında  başarı ile uygulanan eğitim programında; mülk sahiplerinin özel ihtiyaçlarının anlaşılmasına odaklanma, evin ortalama satın alım süresinin nasıl daha kısaltılabileceği ve olabilecek en iyi bütçeleme ile her bir mülk için yeni pazarlama planları anlatıldı. 3 günlük eğitimlerin ardından 8 hafta boyunca haftada bir gün bir araya gelinerek; Pazar Kontrolünü Ele Almanın Formülleri, İhtiyaç Seviyeleri, Zihinsel Hazırlık, Temel Prensipler, Portföy İçin Başarı Planı, Harika Keşifler, Kendi Pazarlamanızı Yapın, Zaman Yönetimi gibi konular teorik bilgilerin saha da uygulamalı olarak pratiğe geçirilmesi sağlanacak. Broker Rehberlik programı dahilinde eğitimlerini tamamlayan Broker ve Broker Managerler, kendi ofislerindeki Gayrimenkul Danışmanlarını portföy temelli çalışmalar içeren 8 haftalık interaktif bir eğitime tabi tutacaklar. Programa katılıp eğitimi başarı ile tamamlayan bu üstün becerileri ve bilgileri edinen katılımcılar “ERA TOP TEAM®” Elit grubuna dahil olarak bugünün pazar taleplerine göre oluşan müşteri ihtiyaçları için mükemmel bir pazarlama planını uygulayabilir ve hizmet verebilir hale gelecekler.

ERA Türkiye yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan; ‘’ ERA Gayrimenkul Türkiye sektörde en fazla eğitim ve seminer düzenlemenin yanı sıra hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır. Bu yıl düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerimizden farklı olarak ERA Top Gun Akademy’i gerçekleştirdik. Türkiye’de bu yıl ilk kez gerçekleştirdiğimiz Top Gun Academy’e ‘En İyilerin En İyisi’ sloganıyla yola çıktık. 3 gün boyunca, Gayrimenkul Danışmanlarımızın sahada karşılaşabilecekleri tüm sorunlardan tutun, en hızlı şekilde sonuca varma ve karlılığa ulaşma gibi tüm alanlarda alanında uzman eğitimcilerle teorik eğitimler verdik. Brokerların aldıkları rehberlik eğitimlerinden sonra 8 hafta boyunca bu eğitimleri gayrimenkul danışmanları tarafından pratikle bütünleştirebilecekleri bir uygulamalı eğitim  modeli olacak. Teorik bilgileri pratiğe dökerek gerçek hayata karşılarına çıkacak sorunlara soğuk kanlı ve tecrübeli bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. 8 hafta boyunca haftada bir gün bu kapsamda çalışmalar yaparak mülk sahiplerinin özel ihtiyaçlarının anlaşılmasına odaklanma, evin ortalama satın alım süresinin nasıl daha kısaltılabileceği ve olabilecek en iyi bütçeleme çalışmaları ile ilgili her bir mülk için yeni pazarlama stratejileri oluşturmak ile ilgili öğrendiklerini sahada uygulama şansı da bulacaklar” dedi. 

Baygan, “Eğitime katılan Gayrimenkul Danışmanları, programı başarı ile tamamlayabilmesi için öğrendiklerini başarı ile uygulayabilir hale gelmiş olmaları gerekiyor. Eğitimini tamamlayan ve uygulayabilen katılımcılar “ERA TOP TEAM®” Elit grubuna dahil olmaya hakkı kazanıyorlar ayrıca ERA Top Gun Academy Broker Rehberlik Programı’na kayıt yaptıranlar Temmuz ayında 1,5 gün boyunca sürecek olan Rengin Akkemik ile ‘’Etkili Broker'ın Liderlik Repertuvarı" isimli atölye çalışmasına katılmaya hak kazanıyorlar. Bu eğitim sayesinde ekipleri başarıya ulaştıran liderlik yaklaşımının nasıl olması gerektiğini konuşularak bu konuyu Broker açısından ele alınıp etkili bir liderlik repertuvarının olmazsa olmazları üzerinde durulacak” şeklinde konuştu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


471 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ERA Gayrimenkul Türkiye, Gayrimenkul, Mustafa Baygan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vira İstanbul, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar , Adil Kırgöz , Feyzullah Yetgin, Manisa Aydın, Konut Edindirme Yardımı, Yaz Üniversite Olimpiyatları, Carmenta, Markalı Konut Piyasası Pazar Araştırma Raporu, Burak Orhun, Ramazan Öztürk, Seha Reyhan Konutları, Tahir Akyürek, Türk Standartları Enstitüsü, Avrupa Konseyi RoHs Yönergesi, EmlakKonutBaşakşehirEvleri, ErhanBoysanoğlu, Mahmut Akbal, aspiratör, Ytong Mimari Fikir Yarışması, Nordic Office of Architecture, Milli Savunma Bakanı, AdamKule, İSGAvrasya2016, Alleben Deresi, SemihSaygıner, YeditepeGöğüsHastalıklarıHastanesi, Gül Güven, ÖnayGrup, Sempre Mobilya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.