Borsan, cesaretle adım atıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Borsan, cesaretle adım atıyor
28 Haziran 2018, Persembe 09:40:55
 Borsan, cesaretle adım atıyor
Borsan Kablo CEO'su Mehmet Arbek Akay, Borsan Grup'un Samsun'un simge şirketlerinden biri olduğunu belirterek, Türkiye'de kurumsallaşma açısından birçok şirketin cesaret edemediği adımları atıyoruz dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Borsan Kablo CEO'su Mehmet Arbek Akay, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu'nun sunduğu Akşam Hikayeleri programının canlı yayın konuğu oldu. Akay, Samsun güzel bir şehir, Borsan da bu şehrin simge şirketlerinden. Türkiye'de kurumsallaşma açısından birçok şirketin cesaret edemediği adımları atıyoruz ifadelerini kullandı.

ULUSLARARASI MARKA

Borsan Grup için önemli hedefleri olduğunu söyleyen Akay, Borsan'ı, Türkiye'deki yerli sermayeli şirketler arasında kendi sektöründeki en iyi şirket haline getirmek istiyoruz. Kalite, teslimat ve operasyonel mükemmellikte Türkiye'nin en iyisi olmak için yola çıkmış durumdayız. Ortak aklı esas alan, planlı, programlı, güven veren bir iş kültürü oluşturma çabasındayız. Varmak istediğimiz yerler 2 adım uzaklıkta ancak bu bitmeyen bir yolculuk. Her zaman daha iyisi, daha başarılısı olabilir. Neden uluslararası bir dünya markası olmayalım? Bunun için planlarımızı yapıyoruz  ve buna uygun çalışıyoruz diye konuştu.

OMÜ'LÜLERE ÇAĞRI

Akay, Borsan Grup içerisinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nden (OMÜ) mezun olmuş yeterli çalışan bulunmadığını belirterek, bundan sonra OMÜ'den mezun olacak ve mezun olmuş arkadaşlarımıza çağrı yapıyorum. Borsan'ın geleceğinde yer almak isteyen gençlerimizi beraber büyümeye çağırıyorum. Sadece mühendislik bölümü değil, diğer muhtelif bölümlerden öğrencileri de, Borsan'ın geleceğini birlikte belirlemeye bekliyoruz. Eğer bu gençler arasında en yeteneklilerine  Borsan'da yer verirsek, başarılarımıza devam ederiz. Borsan'ın gelecekteki konumlanması, günümüz gençliğinin başarısı ve iş kültürüne bağlı şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım600 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Borsan Kablo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Borsan, cesaretle adım atıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Prof. Dr. Üstün Dökmen, Gürhan Akdoğan, Merkez Ankara, Ali Özgül , DokaKalıp, Mehmet Tevfik Göksu , Autamarocchi, Yakup Kara, Edremit Körfezi, 2012 Avrupa Kalite Ödülü, SATSO, Tony Hayward, Habitat, Evdeyim, MahalSancaktepe, MIPIM 2015, endeksa.com, Kovan Spor Kültürü Merkezi, COMBI, CPA, Beykoz Belediyesi, 32. Enerji Verimliliği Haftası, Reha Medin, ElysiumMiramarBodrum, Paper ve Origami, Evren Evcit, SelahattinUslu, Europe , Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, Toshiba LED Aydınlatma ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.