Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası
27 Haziran 2018, Carsamba 14:15:56
Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası
Bütünsel banyo çözümleri sunan dünya markası Ideal Standard, Bursa’daki yeni satış noktasıyla Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bütünsel banyo çözümleri sunan dünya markası Ideal Standard, Bursa’daki yeni satış noktasıyla Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Ideal Standard, birbirinden özgün tasarımlarını Bursa Nilüfer’deki yeni satış noktası Vitaly Konsept aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor. 

Dünya devi Ideal Standard, Türkiye’deki bayi ağını her geçen gün artırıyor. Banyo ve mutfak armatürlerinden vitrifiye seramik ürünlerine, duş sistemlerinden gömme rezervuar sistemlerine, banyo mobilyasından akrilik ürünlere varıncaya kadar banyolar için bütünsel çözümler sunan Ideal Standard, Bursa’nın en merkezi lokasyonlarından Nilüfer’de yer alan Vitaly Konsept mağazası ile Bursalı tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Şehrin en işlek caddelerinden Sanayi Caddesi’nde yer alan mağazada, Ideal Standard’ın her bütçeye uygun banyo ürünleri ve markanın devrim niteliğindeki teknolojilerine de yer veriliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


636 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ideal Standard, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ideal Standard’dan Bursa’ya yeni satış noktası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Master Builders Solutions®, AcarlarŞirketlerTopluluğu, Palace, Exen Projesi, Hakkari, EMEA, NurolLife, BalıkesirBüyükşehirBelediyesi, Özyurt, Zeynep Üstünel, İnovatif ürün, TayyipErdoğan, TSCrystal, Banyo ve Mutfak Fuarı, FarkındalıkÖdülTöreni, Leslie Kandiyoti Mori, Dr.Faik Öztunç, AKBAK Otel, Ayla Ağca , Yapı Kredi Portföy, MEB, petrokimya, Yaşar Demir, OSTİM Ekopark, SEDEFED, Faro, Tuncay Lamcı, İki Derece Mimarlık , Muratpaşa, Malatya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.