Mar Yapı’dan Dubai ve Bodrum tatili kazanan talihliler belli oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Mar Yapı’dan Dubai ve Bodrum tatili kazanan talihliler belli oldu
27 Haziran 2018, Carsamba 13:54:45
Mar Yapı’dan Dubai ve Bodrum tatili kazanan talihliler belli oldu
Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezi haline getiren Mar Yapı’nın Dubai ve Bodrum tatili ödüllü sinema kampanyasının kazananları, yapılan çekilişle belirlendi. Anlaşmalı Cinemaximum salonlarının ‘G’ sırasından bilet alan sinemaseverler arasında yapılan çekilişle 2 kişi Dubai ve Bodrum’da çift kişilik tatil kazandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirlikleri ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı’nın, 5 Ocak 2018 tarihinde Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filmiyle başlayan sinema kampanyasına sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi. Tatil kazanan talihliler 18 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. Sinemaseverlerin katıldığı kampanya ile kazanan 2 kişi Dubai ve Bodrum’da çift kişilik unutulmaz bir tatil yaşayacak. 

İstanbul genelinde anlaşmalı Cinemaximum salonlarının ‘G’ sırasından bilet alarak çekilişe katılanlar, Mar Yapı’nın işbirliği içinde olduğu ulusal ve uluslararası markaları Divan’ın Bodrum’daki, Rotana’nın Dubai’deki otellerinde tatil kazanma fırsatını yakaladı. 

Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon “Sinema kampanyamız ile inşaat sektöründe bir ilke imza attık. Marka bilinirliğimizi artırmak ve sektördeki farklılığımızı ortaya koymak için hayata geçirdiğimiz sinema kampanyamız ilk gününden itibaren sinemaseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sinemaseverler Ocak ayından itibaren ‘G’ sırasından bilet alarak kampanyamıza katıldılar. Haziran ayında gerçekleştirdiğimiz çekilişimizle tatil kazanan talihlilerimizi belirledik. Dubai Amwaj Rotana Hotel seyahatini İpek Yıldırım, Divan Bodrum seyahatini ise Fuat Bilal Akgül kazandı.  Mar Yapı olarak her alanda insanların hayatlarına dokunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kampanyamızla da hayatları boyunca unutamayacakları bir tatil fırsatı yaşamalarını sağlayacağız” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


671 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mar Yapı, Bodrum, Cinemaximum,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mar Yapı’dan Dubai ve Bodrum tatili kazanan talihliler belli oldu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AlligatorBoya, Yeşim Tiregül, PapatyaParkResidence, Palace, Ayhan Karacabey, Seramiksan Cersaie, deniz, TUI oteli, Avi Alkaş, AsmalıBahçeler, Soyak Mavişehir Optimus, Silivri Golf Club & Country, Stefano Cutrona, Günay Özdemir, 2Barazi, Slim, Umut Çetinkaya, Ciro, Gayrimenkuldanışmanı, Eurovision, MErsin HES, güneş tarlaları, Expo Turkey By Qatar Fuarı, CL3020, Elissa Stampa, 6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması, Yavuz Eroğlu, Globe Internationel, Termal Tesis, ICCI2016,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.