Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de
26 Haziran 2018, SALI 14:13:55
Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de
MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Beytepe’nin gelişimine dikkat çekti. Yılmaz “Beytepe fark yaratan konumu ve yaşam standartlarını yükselten kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi” ifadelerini kullandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe semtinin gün geçtikçe değerine değer kattığını anlatan Nurettin Yılmaz, konut projelerinde özellikle lokasyonunun çok önemli olduğunu kaydetti. Bu anlamda Beytepe’nin de öneminin arttığını söyleyen Yılmaz sözlerine şunları ekledi:“Beytepe, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Ankara’daki eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi konumunda olan bir semt. Konut projelerinde lokasyon neden önemli; örneğin Ankara'nın çok sayıda bölgesinde başarılı konut projelerinin inşa edildiğini görüyoruz. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek.”

Yeni yaşamın kapıları aralanıyor

1+1, 1+1 loft, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunan MiaVita Beytepe Projesi, Ankara’nın en gözde yerleşim merkezleri arasında yer alan Beytepe’de yükseliyor. Akaryakıt sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. güvencesi ile yükselen MiaVita Beytepe Projesi, toplam 5 bin metre kare parsel alanda konumlandırılmakta. Toplam 114 adet daire bulunan MiaVita Beytepe’de, cep sineması, sauna, yüzme havuzu ve otopark hizmetleri de konut sahibi olanlara ayrıcalık olarak sunuluyor. Hacettepe Üniversitesi’ne 5.8, Bilkent Üniversitesi’ne 5.9, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne 14, Başkent Üniversitesi’ne 11 km uzaklıkta olan proje Haziran 2018’de teslim edilecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


716 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MiaVita Beytepe, Nurettin Yılmaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern Yaşamın Yansımaları Beytepe’de
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AğaoğluCentralPark, ErdalBahçıvan, Temmuz 2014 Aylık Sektör Raporu, Ünal Baysal, Onur Sürmeli, Honeywell IP , Kentlerin Geleceği, HomeOffice, Bayraktarlar Holding, The Istanbul Veliefendi Konut/Residence, Veysel Eroğlu, Allison Torqmatic® şanzıman, Kenan Mete, Cömert Varlık, İpekiş, Bosch güneş kolektörleri, OttomareSuits, Hamit Demir, CE ve ETAG 004 Belgesi, Seha Reyhan Konutları, ÖmerFarukÇelik, acıbadem, Nükleer Zirve, Başyapıt, Workmonitor, Dosso Dossi Old City, TÜMSİAD, Lara Family Club Oteller, Saydamlık ve Modornite, Hüseyin M. Yüksel / İSKİD Dernek Müdürü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.