Akkuş Grup Başkanı “Vatandaşlar Görevini Yaptı, Şimdi Görev Sırası Siyasilerde” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Akkuş Grup Başkanı “Vatandaşlar Görevini Yaptı, Şimdi Görev Sırası Siyasilerde”
25 Haziran 2018, Pazartesi 16:52:04
Akkuş Grup Başkanı “Vatandaşlar Görevini Yaptı, Şimdi Görev Sırası Siyasilerde”
Geride bıraktığımız 24 Haziran seçiminin neticesinde; Cumhur ittifakının %52,5’lik bir oy oranı ile birinci çıktığını görüyoruz. Seçime katılımın %87,5’lik bir oranda gerçekleşmesi ise demokrasi adına büyük bir kazanım olarak tarihteki yerini almıştır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

MARİŞ (Mardinli İşadamları Derneği) olarak, seçim süreci içerisinde; siyasi parti temsilcileriyle istişarelerde bulunup, iş insanlarımızın ve hemşehrilerimizin görüşlerini ilettik. Ümit ediyoruz ki bu istişareler önümüzdeki dönemde karşılık bularak 81 milyon vatandaşımızı kapsayıcı bir tavırla devam edecektir.

Geride bıraktığımız seçimin ardından; milletimiz kararını vermiş ve sandığa sahip çıkarak görevini yerine getirmiştir. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanını ve vekilleri seçmekle birlikte, bazı mesajları da sandıkta güçlü bir şekilde vermiştir. Şimdi görev sırasının siyasilerimizde olduğunu söylemek sanırım yanlış bir tabir olmayacaktır. Milletine hizmetkar olma düsturuyla yola çıktığını belirten Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; daha çok üreten, refah seviyesini üst seviyelere çıkarmış bir Türkiye’ye hep birlikte şahit olmayı arzu ediyoruz. 

Şimdi verilen sözlerin yerine getirilme zamanı. Seçim sürecinde siyasilerimizin söylemleri, sözleri ve ülkenin tüm katmanları ile yapmış oldukları istişareler, umuyoruz ki seçim sonrasında somut şeklini alarak tek tek hayata geçer ve kucaklayıcı bir tavırla devam eder.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım726 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Akkuş Grup, MARİŞ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Akkuş Grup Başkanı “Vatandaşlar Görevini Yaptı, Şimdi Görev Sırası Siyasilerde”
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hüseyin Şahin, Taner S. Şahin, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi , “Limited Edition”, Savoy, Tufan Ballı, 3DPrintShow, TORKAM, Ulusal Kampanya, Hüseyin Semerci, Çağrı Acı, Eminevim, Kristina Gräper, Boğaziçi Köprüsü, CNR Fuarcılık, hafeleevim, KAİAD, plastik kör kalıp sistemi, Silindirik Alev Duman Borulu Kazanlar , stadyum, Schindler , Birleşikİnşaat, Sinpaş Lagün, İnegöl AVM, AsmalıBahçeler, ToyaModa, Kırıkkaleleri, Çırakoğlu Mimarlık, Toya Moda, Creavit Verti,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.