Vaillant, Çalışan Memnuniyetinde En İyi Çağrı Merkezi Seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Vaillant, Çalışan Memnuniyetinde En İyi Çağrı Merkezi Seçildi
25 Haziran 2018, Pazartesi 15:03:31
Vaillant, Çalışan Memnuniyetinde En İyi Çağrı Merkezi Seçildi
Vaillant Group Türkiye, Call Center Life Dergisi tarafından düzenlenen, “En Beğenilen Çağrı Merkezleri” ödüllerinde çalışan memnuniyetinin en yüksek olduğu çağrı merkezi seçildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Call Center Life Dergisi tarafından ilki gerçekleştirilen “En Beğenilen Çağrı Merkezleri” ödüllerinin kazananları belli oldu. Bağımsız araştırma şirketi NET Araştırma Şirketi tarafından yapılan anketler sonucunda Vaillant Group Türkiye Çağrı merkezi, “Çalışan Memnuniyeti Açısından En Beğenilen Inhouse Çağrı Merkezi Ödülü”ne layık görüldü.

Sektör yöneticileri, çalışanlar ve müşterilerin değerlendirmelerine göre belirlenen Türkiye’nin en beğenilen çağrı merkezleri 17 kategoride değerlendirildi. Çalışan memnuniyeti açısından en beğenilen çağrı merkezleri 3.765 çağrı merkezi çalışanı ile yapılan anketlere göre seçilirken müşterilerin beğendiği çağrı merkezleri ise son 1 ay içerisinde çağrı merkezinden hizmet alan 2.027 kişinin katıldığı anket sonuçları temel alınarak belirlendi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


659 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vaillant Group, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vaillant, Çalışan Memnuniyetinde En İyi Çağrı Merkezi Seçildi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
F-Gaz Belgesi, Ug Makine, BP, Doğa Derneği, Mahmut Dereli, CNR İMOB, EMAAR Properties ve Armani Grubu, Kurbağalıdere Köprüsü, Barkın Pınar, Taaleri Portföy Yönetimi A.Ş, ENDA Konakları, Levent Kafkaslı, CX5CB2, Metro Point , FuzulGrup, Türk Seramik Tanıtım Grubu, Tuskon Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü Fuarı, Ross Lovegrove, Metropark Towers, Şükrü Koçoğlu, Indesit Company, Orhan Düzgün, Barviha AVM, LLC, SGMStudio, Bulvar Plus, Hasan Ali Pazar, Platform Suites, Alleben Deresi, Julien De Smedt de Kağıthane,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.