Teknosa’dan Kayseri’ye yeni mağaza | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Teknosa’dan Kayseri’ye yeni mağaza
22 Haziran 2018, Cuma 14:51:04
Teknosa’dan Kayseri’ye yeni mağaza
Türkiye’nin öncü teknoloji perakende şirketi Teknosa, Kayseri Park AVM’ye yeni bir mağaza açarak Kayseri’deki mağaza sayısını 3’e çıkardı. Teknosa, yeni mağazasında telekomdan küçük ev aletlerine, TV’lerden bilgisayar ve aksesuarlara kadar pek çok ürünü avantajlı fiyatlar ve geniş hizmet kapsamı ile tüketicilerle buluşturacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Orta Anadolu’nun en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden Kayseri Park içindeki yeni mağazasında, teknoloji severler ile buluşuyor. Teknosa’nın toplam 812 metrekarelik alana sahip Kayseri’deki 3’üncü mağazası, telekomdan küçük ev aletlerine TV’lerden bilgisayar ve aksesuarlara kadar yüzlerce markanın binlerce çeşit ürünü ile hizmet verecek.

Açılışa özel seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı

Açılışa özel olarak, 21-24 Haziran tarihleri arasında Kayseri Park AVM Teknosa mağazasında geçerli kampanya kapsamında, seçili elektrikli süpürge, blender seti, çay makinesi gibi küçük ev aletlerinde yüzde 50’ye varan indirimler uygulanırken, kişisel bakım ürünleri, akıllı telefon ve TV’lerde de avantajlı fiyatlar sunuluyor. Ayrıca kampanya dahilinde, stoklarla sınırlı Brita Elemaris Cool Su Arıtmalı Beyaz Sürahi’ye 59 TL yerine 9 TL’ye, Inca IWM-121RM Buz Mavisi Mouse’a da sadece 1 TL’ye sahip olunabiliyor. Türkiye’nin açık ara en yaygın mağaza ağına sahip olan teknoloji perakende şirketi Teknosa, teknosa.com ve mobil platformlarıyla da her yerde her an müşterilerini kesintisiz hizmetle buluşturmaya devam edecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım674 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sabancı Holding, Teknosa, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teknosa’dan Kayseri’ye yeni mağaza
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kentsel inovasyon, ORKA® ROSE MIRROR, Prof.Dr.Enzo Siviero, Standart Pompa, Big Chefs, Sinpaş GYOv, MTMD, GS29NVW30 , “Push and Wash”, ‘N’ , Değerler İnşası Kongresi, "Life in Vera", Genel Energy, Vitrifiye, Rezzan Benardete, MyHomeKüçükMaslak, Akasya Park Ümraniye , Sırça, Çelik Boru İmalatçıları Derneği, Viyana , Aytaç, Graniserseramik, KORAL, Sweet Life Center, Polatlı OSB, Başbakanı Erdoğan, Mark Weinberger, Nüfus ve Zemin Ekseninde Olası İstanbul Depremi, ERP, WorkSquare,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.