Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam
22 Haziran 2018, Cuma 14:19:42
Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam
Tona Yapı Ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Beytepe’de hayata geçirdikleri DURU Beytepe projesinin sunmuş olduğu kolay ödeme seçeneklerini anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe’de Nisan 2020’de kapılarını açacak olan DURU Beytepe projesinin de yaz mevsimiyle birlikte yeni avantajları da konut sahibi olmak isteyenlere sunacağının müjdesini veren İlhan Erdal “DURU Beytepe’de Nisan 2020 ’de anahtar teslimi yapacağız. Alıcılarımıza konfor ve kaliteli yaşam tarzıyla yeni umutlar, yeni yaşam alanları sunmak temel hedefimiz. Projemizde yüzde 5 peşinat ile ev sahibi yapabiliyor aynı zamanda firma bünyesinde ödeme planı çıkarabiliyoruz. Bu noktada 25 bin TL’ye ev almak mümkün. Banka yok, kefil yok, kredi faiz yok. Anlaşmalı bankalarla uygun kredi kullanılabiliyor, bununla beraber de yüzde 15 peşin ıskonto yapıyoruz. Ev sahibi olmak isteyenler için de liste fiyatı üzerinden yüzde 8 ıskonto uyguluyoruz” açıklamasında bulundu.

Nisan’ın güzelliği size yansıyacak

Projenin yapım aşaması hakkında da bilgi veren İlhan Erdal “DURU Beytepe projesi başlayalı bir yıl olmasına rağmen kazı, su yalıtımı ve çevre dolguları %100, betonarme % 85, ince imalat ise %10 seviyesine gelmiştir. Projede hayat Nisan 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Doğanın Kalbinde, Şehrin Merkezinde “DURU Beytepe”

Başkent’in gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de hayata geçirilen DURU Beytepe, kaliteli yaşamın anahtarını sunuyor. Toplamda 47.276 m2’lik arazi üzerine kurulan ve 484 daireden oluşan proje, bünyesinde barındırdığı çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları ile fark yaratıyor. 484 konuttan oluşan DURU Beytepe, arazi büyüklüğünün yüzde 84’lük kısmının yeşil alan ve peyzaj alanlarına ayrıldığını kaydeden Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “2+1’den 5+1’e kadar sunmuş olduğumuz konut seçeneklerimiz ile vatandaşlarımıza kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Modern yaşamın yansımaları projede kusursuzca detaylandırılırken aynı zamanda da doğanın huzur veren yapısı ile birlikte vatandaşlarımızın ilgisine sunulmuş oluyor” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım804 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tona Yapı, Safe İnşaat, Duru Beytepe,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’de Mutlu Yaşam
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kelebek Mutfak, OneTowerDiplomatique, Nilgün TUGAYKAN, Maad Ehsan Abduljawad, Kilia Konakları, Safe İnşaat A.Ş. , Cantek, IMA 2014, ETAG, Twig Konsol, İsviçreli Mimar Kuo , “yenilikçi ve ilerlemeci anlayış”, Diamond yemek masası, Nobel, Uran Holding, Uğur Dumanyaka, RTC48, Tollgate Projesi, Nef Merter 13, Umran İnan, ŞefikTüzün, Bauformat, Luxury Havlu Koleksiyonu, X-GRILLE, Corian, Bülent Kural, Prysmian, Akbey İnşaat, Rota Yayınları, Okmyedanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.