Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
20 Haziran 2018, Carsamba 11:21:38
Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil inverter teknolojiye sahip A5 Inverter kliması ile yazınızı serinletecek. Minimum elektrik tüketimi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor getiren DemirDöküm inverter klima, çevre dostu R-32 gazı ile ozon tabakasına da zarar vermiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DemirDöküm, kavurucu yaz sıcakları bastırmadan duvar tipi A5 Inverter kliması ile "Yaz aylarında serinliği evinizde yaşayın" çağrısı yapıyor. Göze hitap eden modern tasarımıyla DemirDöküm A5 Inverter klima, yeni nesil teknolojisiyle ise minimum elektrik tüketiyor. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutan, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte taze hava ve konforu bir arada sunan DemirDöküm A5 Inverter klima, çevre dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Çevre dostu R-32 gazı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen DemirDöküm A5 Inverter klima, enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun olan A5 Inverter klima, I-Feel özelliği sayesinde ortam sıcaklığına göre en uygun soğuk hava üfleme debisini belirler, böylelikle konforu en üst seviyeye taşır.

Sahip olduğu akıllı teknolojilerle kullanıcısına hem tasarruf ettiren hem de ortam ısısına göre hareket eden DemirDöküm A5 Inverter klima, program saati özelliği ile klimanın istenilen zamanda çalışması veya durdurulması konusunda tam bir konfor sağlıyor. Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak kesinti öncesindeki konumunda çalışmaya başlayan A5 Inverter klima, sıcak kalkış modu sayesinde sadece yazın değil, soğuk kış sabahları için de ideal bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 990 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm A5 inverter klima ile hazırlanın
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CEO, Kaft, Bariş Can Yıldırımer, 7 Yıldız Otel Projesi 2013, Global Liman, “Stripe” , Kale Alarm , Mimar Çağla Akyürek Elmas, SECURITEX EURASIA Fuarı, “Women Connected” , Kuşadası Kongre Merkezi, AbuDabiHavalimanı , TİDE, Bosch Termoteknik, Phillipson, Somali, Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş, Letoon takım, Kemal Kızılhan, MirageRezidans, Barack Obama , Ordu-Giresun Havaalanı, AhmetÇalık, Ali Erman Aytac, ECE, Bilmerİnşaat, Türkiye Gayrimenkul Sektörü, Eyüp Akbal, Koray Malhan, Osmanlı İnşaat Yapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.