Geberit AquaClean Tuma ile maksimum konfor ve hijyen | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Geberit AquaClean Tuma ile maksimum konfor ve hijyen
20 Haziran 2018, Carsamba 10:30:31
Geberit AquaClean Tuma ile maksimum konfor ve hijyen
Geberit’in hijyene olan bakış açısının dışa vurumu AquaClean Tuma, sade ve zarif tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştirerek banyolar için ideal bir çözüm oluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

144 yıllık deneyimiyle İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, 40 yıllık akıllı klozet tecrübesini yeni ürünlerinde de konuşturuyor. AquaClean serisinin en üst segmenti Mera’dan sonra son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Tuma ile kullanıcılarına maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunmaya devam ediyor.

Geberit’in Ar-Ge destekli inovasyon bakış açısını bir kez daha kanıtlayan yeni Geberit AquaClean Tuma, çok yönlü kompakt bir çözüm olmasının dışında sade bir o kadar da zarif tasarımının altında gelişmiş ve yenilikçi teknolojileri barındırıyor. AquaClean geleneği olan patentli WhirlSpray taharet teknolojisiyle ile Tuma, yoğun bir temizlemenin yanı sıra kullanıcısını hoş ve canlandırıcı bir his ile buluşturuyor. Konumu ayarlanabilen taharet çubuğu ve su debi ayarı sayesinde hijyen kurallarını yeniden yazan Tuma, etkili bir koku alma ünitesine sahip olmasıyla tüm detaylarında maksimum hijyen ve konfor düşünülerek tasarlandığını kanıtlıyor. Rimfree® (kanalsız) klozet ile birlikte son kullanıcısına ulaşan Tuma, ergonomik uzaktan kumandası ve dört farklı renk alternatifli kapak seçenekleriyle kullanıcısının beğenisine sunuluyor.  Christoph Behling tarafından özel olarak tasarlanmanın ötesinde, pratik kullanımı ve ergonomik oluşuyla 2017 IF Tasarım Ödülü’nün sahibi olan AquaClean Tuma, kireç çözme fonksiyonuyla da Geberit’in hijyene olan bakış açısını kanıtlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım962 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, AquaClean Tuma,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit AquaClean Tuma ile maksimum konfor ve hijyen
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Adell, Cannes, Ziylan Gayrimenkul , ACARLAR MAKİNE, Clean, VIIIAVMkonferansı, Nijer, G Plus projesi, Ayaydın-Miroglio Giyim A.Ş., Burak Öztürk, TheBusinessYear, gönye, Yeşil İş 2014 Sürdürülebilir İş Buluşması, Expert Taşyünü, FeraLifeKartal, Emine Aydın, Elif İnce, SevillaKekliktepeVillaları, Borusan, TruvaSerisi, Hakan Yurdakul, Mop SPEEDY, Beşir Atalay, Maden Alanı, Harran, İstanbul Sapphire, Sabancı Ticaret Merkezi AŞ, Ege Rum Meyhanesi, Vedat Demiröz, PEKOM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.