Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
19 Haziran 2018, SALI 09:41:28
Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
Decovita’nın yeni serisi Mediterranean’da, gerçek ahşap ve doğal taştan ayırt edilemeyen dokular, özgün tasarımlarla buluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, yeni serisi Mediterranean ile Akdeniz’in masmavi denizini, uçsuz bucaksız yeşilini, yakıcı güneşini ve seyrine doyum olmayan yağmurlarını seramik karolara yansıtıyor. Farklı yüzey ve doku seçenekleriyle hem iç mekanlarda hem de bahçe, havuz kenarı gibi dış alanlarda kullanılabilen seramikler, mavinin hakim olduğu tonları, çiçek, suluboya ve su damlası gibi iç açıcı desenleriyle dört mevsim yazı yaşatıyor. Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni serisi Mediterranean ile Akdeniz insanlarına özgü sonsuz neşeyi, bölgenin sıcak atmosferiyle harmanlayarak yaşam alanlarına taşıyor.

Mediterranean serisinde, huzur ve güvenin rengi mavi başta olmak üzere, doğadan çarpıcı tonlar özgün desenlerle yansıtılıyor. Çiçek, suluboya ve su damlası tasarımlarıyla üç boyutlu bir görünüm kazanan seramik karolar, mekanları geniş ve ferah gösteriyor. Akdeniz’in gökyüzüne uzanan uçsuz bucaksız ormanlarıyla pırıl pırıl denizini buluşturan seri, bakmaya doyum olmayan bir tablo güzelliğiyle hayranlık uyandırıyor. Farklı doku ve yüzeylere yer verilen seri, iç mekanların yanı sıra, suya ve mevsim koşullarına dayanıklılıklarıyla bahçe ve havuz kenarında da uygulanabiliyor. Gerçek doğal taş ve ahşaptan ayırt edilemeyen karolar, seramik sanatının en zarif örneklerini sunuyor.

Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak kullanılabilen Mediterranean serisi, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana eşsiz uyum sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 979 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Akdeniz’in sıcak esintileri Decovita ile yaşam alanlarına geliyor!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Edremit Körfezi, Türkiye distribütörü, Trump Towers Alışveriş Merkezi, Paintistanbu, Turyap İnşaat, frekans, Statüpark, Novawood Thermowood Dişbudak, Fatma Semiz, Bakü – Tiflis – Kars, Catoni, İMMİB Yapı Malzemeleri, Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi, UCLG Dünya Zirvesi, Maltepe Park AVM, Cathay İleri Projeler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, Pera Palas, ISK – SODEKS, Öncüoğlu+ACP, iFTasarımÖdülü, Yassı Çelik Kullanıcıları Platformu, Sinpaş, ICSC Pazarlama Ödülleri, DemosFuarcılık, İnanç Eray, Asteras Vuliagmenis, Japon Evler, Yapı Kredi Koray GYO, MedineHavalimanı, ZA Madencilik,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.