Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
11 Haziran 2018, Pazartesi 14:50:53
Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
Tasarımın hayata dokunan her alanında ürünleriyle dikkat çeken Peli Parke, Wood Koleksiyonu toprak, kahve ve kremin eşsiz ahşap dokularıyla mekanlarınıza değer katacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Zengin ürün gamı ve hizmetleriyle sektörün önemli oyuncularından Peli Parke’nin koleksiyonları içinde yer alan Wood Koleksiyonu iç mekanlara inovatif çözümler sunuyor.

 

Dayanıklılığı ve kolay temizlenme özelliği olan koleksiyon yüzeyindeki gerçeğe yakın ahşap görünümü ile mekanlarınızı, zevkinize göre tasarlamanıza imkan tanıyor. 15 farklı dekoru ve üç ayrı ahşap karakteri bulunan Wood Koleksiyon kilit sistemi ve kolay döşenebilme özelliğinin yanı sıra, koleksiyonu lamine parkeye yaklaştıran kalınlığı, genişliği ve yüzey dokusu ile yapı sektörüne alternatif ve pratik çözümler getiriyor. Koleksiyon ayrıca 14 cm genişlik ve 10 mm kalınlığı ile zeminde ısı izolasyonuna da yardımcı olma özelliğini barındırıyor.

PRATİK, ESTETİK, DAYANIKLI

Türkiye’de zemin sektöründe hiçbir firmada bulunmayan UNIFIT Contalı Kilit Sistemi sayesinde herkesin kolayca uygulayabileceği koleksiyon yapı marketlerde DO IT YOURSELF sloganıyla öne çıkıyor. Birçok konuda sektöre öncülük yapan Peli Parke’nin Wood Koleksiyonu’nu, koleksiyonla uyumlu Peli DK dekoratif iç mekan kapıları ve süpürgelikleriyle tercih edildiğinde mekanlarda bütünlük sağlıyor.

Doğal ahşabın sıcak tonlarını içinde barındıran bu zengin koleksiyon mekanlarınızı yeni sezona hazırlarken doğa en samimi haliyle yaşam alanlarınıza taşınacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 269 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parke,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli'den Şık, Samimi ve Pratik Wood Koleksiyon
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Salih Karabulut, Yenişehir Rezerv Yapı Alanı, Kentpark, Star Club, Antoine Collette, Meltem Yılmaz, Ata Grubu, DATİ Yatırım Holding, Seba Ulus Konakları, Özdilek, Keşfetteam, Elif Balcı Fisunoğlu, AntalyaHavalimanı, Deck Serisi, Okan Süha Yıldırım, Doğuş Grubu, Yalova, MarmaraKonakları, NUROOF Araştırma Geliştirme Projesi, Şölen Çikolata, SVR Gayrimenkul Yatırım, MehmetBabacan , 200 yataklı Türk Hastanesi, KartalWings, Kale Endüstri Holding, ParisKonferansı, PietraNova, Shower Drain, Prof. Dr. Bilal Arık, İttifakHolding ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.