Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu
11 Haziran 2018, Pazartesi 14:22:16
Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu
Pompa ve pompa sistemleri pazarının lider markası Wilo, Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen 22. Uluslararası Ekonomi Forumu'nda tüm dikkatleri üzerinde topladı. İş dünyasından pek çok üst düzey temsilcinin boy gösterdiği etkinlikte Wilo, Rusya'daki iş faaliyetlerinin stratejisini sunan 6 seçkin şirket arasında yer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Rusya’nın St. Petersburg kentinde 24-26 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen 22. Uluslararası Ekonomik Forumu’nda dünyanın dev şirketlerinden temsilciler bir araya geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 40'ın üzerinde CEO'yu davet ettiği etkinlikte, gelişen pazarlar ve tüm dünyayı ilgilendiren ekonomik konular görüşüldü. Toplantının katılımcıları arasından altı şirketin CEO’su Rusya'daki iş faaliyetlerinin stratejik yaklaşımını sundu. Wilo Grubu Başkanı ve CEO'su Oliver Hermes de bu altı lider arasında yer aldı.

Oliver Hermes yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Wilo’nun en önemli pazarlarından biri olan Rusya'da 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Buradaki yatırımlarımızı sürekli artırıyoruz. Şu anda Rusya’da yerelleştirme stratejimizi uyguluyoruz. Yerelleştirme stratejisiyle, Rusya'dan Avrasya Ekonomik Birliği'ne ve diğer üçüncü ülkelere ihracat faaliyetlerini hızlandırmayı hedefliyoruz.” Oliver Hermes’in yanı sıra, Toyota, Shell ve Huawei markalarının üst düzey yöneticileri de toplantıya katılarak, büyüme ve yatırım planlarını paylaştı. İş dünyasının ve ekonominin nabzının tutulduğu 22. Uluslararası Ekonomik Forumu’nda, 143 ülkeden 17 binden fazla katılımcı bir araya geldi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 291 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Wilo, Rusya, Oliver Hermes, St. Petersburg,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Wilo, Uluslararası Ekonomi Forumu'na damgasını vurdu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
RPR Medya AŞ, Marble Art, Athena, Grundig GTN 48271 GC Kurutucu, ı H. Bülent Şamlı, Polat Gülman, DOSTUM, Dalgıç GY ve Lejant, Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması, Yapı Sektörü, Çankırı, ıErtuğrul Yörük, Uluslararası Renk Komisyonu, MKG , Değirmendere Kavşağı, Akbank ve ING Bank, Maltepe Park Alışveriş Merkezi, BlokMermerFuarı, Brilla, TİDE, İzmir Hatıra Ormanı, Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, Yat Limanı, ABS Yapı Elemanları, Mesleki Yeterlilik Kurumu, ISONEM, 4Deserts, Defne Koz, XLPro Pano Dizayn Programı, Cafer Bozkurt Mimarlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.