Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
06 Haziran 2018, Carsamba 15:58:51

Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi. Teknoloji ile konforu yatağa uyarlayan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor. 

Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor. “Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor. App Store üzerinden indirilen bir uygulama yardımıyla çalışan geleceğin uyku teknolojisine sahip olmak isteyenler, Magniflex markasının Türkiye’deki distribütörü YATCOP’a sipariş verebilirler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 377 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Magniflex, YATCOP,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 


Akıllı yatak Magni Smartech ile uykuya bağlanın…
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MichaelRauterkus, LCW Waikiki, ElectroluxDesignLab, AKBAK Otel, AEArmaElektropanç, MODGayrimenkul, Kürekdağı RES, LEED Sertifika, Aykanlar, Bostancı, Lütfü Savaş, Dia İnşaat, Bi-Xenon, Doğu Ataşehir, Korozyon, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Suryapı, PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uysal, KAZREALTY 2014 Fuarı, Fas Batimat Fuarı, Oto Kılıç Rulman, “Vostok” , Plastonella, PPQ716B11E, Viranşehir, Ersin Kayalar, Tataristan Özerk , Seranit Yapı, Yalçınlar Group, Hirvonen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.