Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
06 Haziran 2018, Carsamba 11:42:38
Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
Mobilya tasarımında evrenselliğe odaklı bakış açısı ve milyonların hayatına dokunan ürün yelpazesiyle Alfemo Kids&Teens, kız ve erkek çocukların hayal gücüne ve farklı kişilik özelliklerine hitap edecek çeşitliliğe sahip, tasarım ürünü çocuk ve bebek koleksiyonu; hem fonksiyonel hem özgün hem de tarz seçenekler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mobilya tasarımında evrenselliğe odaklı bakış açısı ve milyonların hayatına dokunan ürün yelpazesiyle Alfemo Kids&Teens, kız ve erkek çocukların hayal gücüne ve farklı kişilik özelliklerine hitap edecek çeşitliliğe sahip, tasarım ürünü çocuk ve bebek koleksiyonu; hem fonksiyonel hem özgün hem de tarz seçenekler sunuyor.

Odanın İçinde Küçük Bir Ev…

Ev konseptini, beyaz ve pembe renk kombiniyle kız çocuk odalarına taşıyan Micasa Çocuk Odası, küçük prensesleri harikalar diyarında bir yolculuğa çıkarıyor. Dolaptan şifoniyere, çalışma masasından ekstra depolama imkânı sunan kitaplığa ve ilgi çekici perdeli yatak başına kadar taşıdığı çatı detayıyla zengin bir tasarım sunan Micasa, fonksiyonelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yılın trendi İskandinav tasarım çizgisi şimdi bebek odanızda… 

Hayal pembesinin meşe ve beyaz renkle kombinlendiği bebek odasında, lazer ve sticker baskı uygulamaları ile bebek odanız neşeleniyor.

Açık ve kapalı depolama alternatifleri sunan geniş oyuncak dolabı hem çok kullanışlı hem çok eğlenceli…

Çekmece ve oyuncak dolabına sahip büyüyen karyola ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Nordic Grubu, yazı tahtası ve oyuncak dolabı kombinasyonuyla da ileri bebeklik döneminde çocuğunuzun çizim alışkanlığına etkili bir destek sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


409 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alfemo Kids&Teens, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ön Ödeme, eni Nesil Taş Yünü, Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan, Isı Pompası Sistemleri, SilikonVadisi, 2015, EBRDTürkiye, FrameSuitesBodrum, Bridge Koleksiyonu, İnsayYapı, Yeşil Güvenlik, RSG İç Mimarlık, Mustafa Bozbey, Doriana, Giuseppe Nicoletti, Balçova Teleferik Tesisleri, Siemens İşitme Cihazları, Cathay, OPİS Şirketler Grubu, PrestijHayat, PU Köpükler , IdealStandard, JCB, VMware Türkiye, Belediyeler Yasası, ReasüransBrokerliği , MARBLE – 19. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, AnltayaBelediiyesi, V.I.P gayrimenkul, Mehmet Özhasaki,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.