ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır
04 Haziran 2018, Pazartesi 11:58:45
ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır
ABB, yangın ve su baskınına karşı korumanın yanı sıra hem ev içinde hem de ev dışında koruma sağlayan güvenlik ekipmanları ABB-secure@home ile akıllı bina ürün portföyünü genişletiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

ABB-secure@home, ABB'nin mevcut ev otomasyon çözümü ve interkom sistemiyle entegre olabilen, konut kullanımı için yeni, kullanıcı dostu güvenlik ve alarm sistemidir. Bu sistem, şirketin bulut tabanlı, ABB Ability™ platformu tarafından desteklenen MyBuildings portalı aracılığıyla tam olarak çevrimiçi erişilebilir. Önemli özellikleri arasında, bütünleşik bir kapasitif ekran arkasından aydınlatmalı tuş takımı, sezgisel bir yapılandırma sihirbazıyla kullanımı kolay bir ara yüzle, şık ve modern bir tasarım vardır.  ABB-free@home® ile birlikte çalışan merkezi birim, ya ABB-WelcomeTouch panel ya da bir kişisel bilgisayar veya mobil cihaz aracılığıyla MyBuildings portalı üzerinden uzaktan izinsiz giriş alarmını kurmayı ve devre dışı bırakmayı içeren, bir binanın bütün emniyet ve güvenlik işlevlerini yönetmek ve izlemek için kullanılabilir. 

ABB Bina Otomasyonunun Global Ürün Yöneticisi Axel Kaiser‘in belirttiği gibi "Siz orada değilken bile, evinizi güvenli tutabilmek ve koruyabilmek, akıllı bina otomasyonunun en önemli işlevlerinden biridir.", "Kullanıcılar artık, ısınmaları ve aydınlatmaları için erişebildikleri gibi, güvenlik sistemleri için de aynı düzeydeki akıllı denetime erişebilirler. Güvenlik, aydınlatma, panjur kontrolü, ısı ayarlama ve kapı girişi artık tek bir akıllı ve bütünleşik sistemin bir parçasıdır."  ABB-secure@home'u devreye almak ve kontrol etmek uzaktan bile aşırı derecede kolaydır. Güvenli ve rahat bir ev ortamı oluşturmak için mevcut teknolojiyle sorunsuz bir şekilde entegre olur. 

Bu yeni kablosuz güvenlik sistemi, kapı ve pencere izlemenin yanı sıra hem evin içinde hem de dışında etkili bir kızıl ötesi algılama sağlar. Güvenlik sensörleri önceden tanımlı ya da özelleştirilmiş bölmelere ayrılabilir ve güvenlik sensörleri duman ve su sızıntılarını izlerken, müşteri ihtiyacına göre etkinleştirilebilir. Ayrıca, sistemin korumayı azami hale getirmesini sağlayan çift yönlü iletişimle en son şifrelenmiş kablosuz teknolojisini kullanır. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 573 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ABB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mina Towers, Blumar Projesi, Çınarlı Bahçe, Mondelez Türkiye, FolkartTowers, Chiller cihazları , Yapı Denetim Kanun Taslağı, Sott’Aqua, İstanbul 216, Mark Antalya AVM, Casa, Ahmet Gülşen, Nmerkez Outlet, FlexiZONE, ENR Magazin, Guido Karbautzki, Özer+Tulgan Mimarlık, ESB, DORMA, Denge Yapı, RönesansBiz Küçükyalı, 1 ofis, Kulevinç, TMBİnşaatSektörüAnalizi, Mas Pompa, 2013 Uluslararası İş Makinaları Kongresi , Elit Yapı A.Ş, TSCrystall, İsmail Baran, İstanbul Wyndham Grand Levent Otel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.