FORM’dan CLIVET’in İtalya fabrikası’na gezi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
FORM’dan CLIVET’in İtalya fabrikası’na gezi
04 Haziran 2018, Pazartesi 11:26:14
FORM’dan CLIVET’in  İtalya fabrikası’na gezi
Form Şirketler Grubu, 24-27 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu CLIVET firmasının İtalya Feltre’deki fabrikasına teknik gezi düzenledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Form Şirketler Grubu yetkilileri ve İstanbul-Ankara’dan gelen mekanik tesisat konularında hizmet veren firmaların temsilcilerinin katıldığı gezi, 24 Mayıs’ta Atatürk Havalimanı’ndan hareketle başladı.  Aynı gün Feltre şehir turunun ardından akşam, Clivet firması yetkililerinin de katılımıyla akşam yemeği yenildi. İkinci gün Clivet’in Feltre’deki fabrikasının imalat, montaj ve test laboratuarları gezildi, misafirlere tüm gün bilgilendirici sunumlar yapıldı. Özellikle Clivet multi scroll soğutma grupları, 2T ve 4T heat pump cihazlar, free cooling özellikli soğutma grupları ile Form’un Vidalı Chiller referansları konusunda detaylı bilgiler aktarıldı. 26 Mayıs tarihinde ise Venedik şehir turu kapsamında, şehrin önemli tarihi mekanları gezildi, Venedik Bianeli Türk Pavyonu ziyaret edildi. 

27 Mayıs’da İstanbul Atatürk Havalimanı’nda son bulan geziyle ilgili konuşan Form Şirketler Grubu Ankara Ürünler Bölge Müdürü  Orhan Bağran, “Teknik içerikli Clivet İtalya fabrika gezisinde, mekanik ve tesisat sektöründe görev yapan misafirlerimize Clivet soğutma grupları hakkında son teknolojik gelişmeler ve detaylı teknik bilgiler aktarıldı. Fabrikadaki imalat, montaj ve test hatlarının gezilmesi ve misafirlerimizin sorularının cevaplanmasıyla gezi, çok verimli geçti” dedi.

1989 yılından bu yana soğutma, ısıtma, havalandırma alanında Avrupa’nın lider firmalarından olan CLIVET Soğutma grupları, özellikle aynı anda ısıtma ve soğutmanın (dört borulu sistemin) ihtiyaç duyulduğu otel-iş merkezi uygulamaları ve endüstriyel uygulamalarda optimum çözümler sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 432 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Form Şirketler Grubu, Clivet,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

FORM’dan CLIVET’in İtalya fabrikası’na gezi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
FordMustang, Sümer Holding A.Ş., “Dokun-aç” , Halk GYO A.Ş, KONEAsansör, tandem, Oral Erol, Akdeniz, Starwood Hotels and Resorts Worldwide , Bauma, TunayErdal, DemirbaşYapı, Kojenerasyon, Onko–Koçsel İlaçları, IRENEC 2014, CRS3 , HDeryaErcan, Nresidence, Köln/Bonn Havaalanı, WaterGardenİstanbul, “FırsatEşitliği Modeli” , RegattaPlatinum, KARAGÖZLÜLER Tekstil, Aydın Eşer, CNREmlak2016Fuarı, ÖzdilekHolding, Y. Taner Gültekin, Domotex Middle East, Cadde 24, DoubleTreebyHiltonPiyalepaşa,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.