Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
01 Haziran 2018, Cuma 10:35:46
Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
Bodrum Bitez’de ayrıcalıklı yaşam alanları sunan Bitez Yalıları, ilk örnek dairesiyle vizyoner mimari anlayışını ve en yeni yapı teknolojilerini sergilerken, tarifsiz lüks hissini deneyimletiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum’a kazandırılan seçkin yaşam konsepti Bitez Yalıları Exquisite projesinde ilk örnek daire görücüye çıktı. Vizyoner mimari anlayışve en yeni yeni yapı teknolojileri ile inşa edilen örnek daire, Bitez Yalıları Exquisite projesindeki tarifsiz lüksü vurgulayan yaşam alanları ve nitelikli donanımlarıyla ön plana çıkıyor.

Örnek daire, ayrıcalıklı yaşam standartlarını gözler önüne seriyor

Örnek dairenin her bir metrekaresinde kalitenin, lüksün ve konforun hissedileceğini söyleyen FB Gayrimenkul Yatırımları CEO’su Burak Özyiğit, estetik ve benzersiz bir mimariyi bir araya getirdiklerini belirterek şöyle devam etti: “Denize sıfır 10 bin metrekarelik proje alanında 17 ultra lüks yalıdan oluşan Bitez Yalıları’nın görücüye çıkan örnek dairesinde, tüm detaylar büyük bir özenle ve titizlikle oluşturuldu. Ultra lüks konfor standartları ve seçkin yaşamın her detayını sunan örnek daire, benzersiz mimari tasarımı ve nitelikli donanımlarıyla Bitez Yalıları’ndaki ayrıcalıklı yaşamı gözler önüne seriyor.”

Bitez Yalıları, özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, özel otopark, plaj, bar, restaurant, müstakil plaj ve iskele ve sea shuttle gibi ayrıcalıklarıyla; yaşamı Exquisite yapan standartları Bitez Yalıları’nda sunuyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım528 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bitez Yalıları, FB Gayrimenkul Yatırımları ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bitez Yalıları’nın örnek dairesi görücüye çıktı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Grand Ballroom, Gayrimenkul Değerleme , Elizabeth, Exelans Macro, İsveç, THG, ORKA Banyo Mobilyaları, HFFR, “Patent - Faydalı Model - Endüstriyel Tasarım” , Yapı Kredi Koray GYO, Mehmet Erol, Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme , Rixos Theme Park Antalya Turizm Kompleksi, Juan-Pai Fan, TÇMB, Kariyer.net, Esas 14 Burda, Balmumcu, MarcoVotta, Aydın Karlı, NetworksGrup, Murat Bozkurt, Doğal Afet Sigortaları Kurum, İMOB Tasarım Yarışması, PeliParke, TilkicikAdası, Dünyagöz, ÜÇKatlıBüyükİstanbulTüneliProjesi, Hükümetten, Dr. Gökhan Taş,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.