Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe Nasıl İnşa Edildi? | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe Nasıl İnşa Edildi?
01 Haziran 2018, Cuma 10:12:53
Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe Nasıl İnşa Edildi?
Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe projesinin 2,5 yıl süren inşaatı Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi. Time Lapse Türkiye 2 kameradaki yaklaşık 100 bin fotoğrafı düzenledi ve projenin inşaat sürecini anlatan bir video oluşturdu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2,5 SENEDE 100 BİN FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün bütün inşaatları Time Lapse Türkiye tarafından görüntüleniyor. Firmanın Seyrantepe'deki 27 katlı 2 kuleden oluşan Nidapark Seyrantepe projesi de bunlardan birisi.

2014'ün sonlarında başlayan ve geçtiğimiz yıl teslim edilen projenin inşaatı başından sonuna dek 2 DSLR kamerayla Time Lapse Türkiye ekibi tarafından görüntülendi.

İnşaat sürecinde yaklaşık 100 bin fotoğraf çekildi. Projenin sona ermesinin ardından fotoğraflar düzenlenerek bir time lapse video oluşturuldu. Türkiye'de konut projeleri bakımından ilk tam zamanlı 4K inşaat time lapse videosu sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

BÜYÜK PROJELER TIME LAPSE TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDİYOR


Halen devam etmekte olan Çamlıca TV Radyo Kulesi başta olmak üzere, TOKİ Kayapark projesi, Tahincioğlu'nun tüm şantiyeleri, Türkiye'nin en büyük alt geçit projesi, Konar ve Limak Enerji'nin santralleri, Steag RES projesi, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük kanser ilacı fabrikası, Erikli-Nestle fabrikası, Türkiye'nin ilk yeşil evi ve daha onlarca projenin time lapse çekimleri Time Lapse Türkiye tarafından yapılıyor. Sadece inşaatlar değil, diziler, enerji santralleri, gemi yapımı gibi orta-uzun süreli birçok çekimde Time Lapse Türkiye imzası bulunuyor.

Alanında Türkiye'nin en büyük kuruluşu olan Time Lapse Türkiye, uzun süreli time lapse çekimleri ve inşaat çekimlerine özel olarak kendi ürettiği Lapser sistemleri kullanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


513 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tahincioğlu Nidapark, Seyrantepe,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe Nasıl İnşa Edildi?
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Newcon, Marmomacc Taş, Evaporatif Kondenser ürünleri, Mustafa Tolunay, CREDanışmanlık, Bayi toplantısı, İstanbul Forum, Tek-Art, artizan, MekanikEndüstriAŞ, FIBA, İstanbul Ticaret Üniversitesi, GWS 15-125 CIE , “Mesleki Geliştirme ve Uyum Kursu” , Güneş Enerjili Çatı Sistemleri, İSOTLAR GRUP, Silverline MS 220, Reysaş, Sadrettin Karahocagil, Star of Bosphorus, ArcticSuperStoreTM soğuk hava depolarınave, Hyatt Regency, BATTürkiye, Ömer Selçuk Baz ve Arman Akdoğan, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali, bilim ve teknoloji, Ertuğrul Aksoy, Enerya, OMSİAD, LSV Dükkan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.