Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi
31 MAYIS 2018, Persembe 14:40:34
Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi
Bosch Termoteknik Ailesi, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe önemli bir yere sahip olan genç mekanik tasarımcılar ile bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

 Dijitalleşmenin altının çizildiği toplantıda, sektörün de geleceğini konuşmak üzere çalıştay gerçekleştirildi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden katılımın olduğu buluşmada, Bosch Termoteknik çalışanları ve genç mekanik tasarımcılar buluştu. Sektörün önce gelen genç isimlerinin katıldığı toplantıda dijitalleşme konusu ele alındı. Bosch Termoteknik tarafından sektörün ihtiyaçlarına çözüm olması için geliştirilen dijital çözümlerden bahsedildi.

Toplantının ikinci bölümünde ise geleceği şekillendirecek olan genç tasarımcılar ile sektörün ihtiyaçlarına dair çalıştay gerçekleştirildi. Dijitalleşme alanında öncü projelere imza atan, bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan Türk gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu, organizasyonun önemli konuşmacılarından biri olarak toplantıya katılım gösterdi. Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması verilen kokteylin ardından sona erdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


563 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bosch Termoteknik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bosch Termoteknik Genç Mekanik Tasarımcılar Buluşması’nı gerçekleştirildi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Prosteel, Turizmin Oscarı, Koçoğlu İnşaat, Sabuncubeli, BitezYalıları, Philip Johnson & Alan Ritchie Architects PJAR Grubu, Atatürk Hava Limanı, EMSİAD, Marina Bay Sands, Amortisman süresi, 35.Sokak, Sumahan On The Water, THECrystal, İspanyol, CrateandBarrel, Muhammet Balta, YPU Yapı Proje, Orhan Sarıaltun, Seba İnşaat, ÇED raporu, Fikirtepe, evre ve Şehircilik Bakanlığı, Malatya Belediyesi, Armani/Business Centre, ISO 50001 Belgesi, AYEDAŞ, NidaparkBaşakşehir, Sista, Egeria Suites, Dilek Başarır,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.