Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi
31 MAYIS 2018, Persembe 12:10:48
Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi
Limak-Konar Enerji Isparta Gönen'de güneş enerji santrali kuruldu. Santralin kuruluş aşaması Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

LİMAK-KONAR ENERJİ'DEN ISPARTA'YA GES SANTRALİ

Türkiye'nin en büyük şirketlerinden Limak, yenilenebilir enerji alanındaki faaliyetlerini sürdürüyor. Limak bu kapsamda Konar Enerji ortaklığıyla Isparta Gönen'de 5,7 MWP gücünde Güneş Enerjisi Santrali kurdu.

SANTRALİN TIME LAPSE VİDEOSUNU TIME LAPSE TÜRKİYE HAZIRLADI

Santralin kuruluş aşaması Türkiye'nin en büyük time lapse kuruluşu olan Time Lapse Türkiye tarafından görüntülendi. Projenin hava çekimlerini de yine Time Lapse Türkiye gerçekleştirdi. Elde edilen time lapse ve drone görüntüleriyle de projeyi anlatan bir video hazırlandı.

BÜYÜK PROJELER TIME LAPSE TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDİYOR

Halen devam etmekte olan Çamlıca TV Radyo Kulesi başta olmak üzere, TOKİ Kayapark projesi, Tahincioğlu'nun tüm şantiyeleri, Türkiye'nin en büyük alt geçit projesi, Konar ve Limak Enerji'nin santralleri, Steag RES projesi, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük kanser ilacı fabrikası, Erikli-Nestle fabrikası, Türkiye'nin ilk yeşil evi ve daha onlarca projenin time lapse çekimleri Time Lapse Türkiye tarafından yapılıyor.

Sadece inşaatlar değil, diziler, enerji santralleri, gemi yapımı gibi orta-uzun süreli birçok çekimde Time Lapse Türkiye imzası bulunuyor. Alanında Türkiye'nin en büyük kuruluşu olan Time Lapse Türkiye, uzun süreli time lapse çekimleri ve inşaat çekimlerine özel olarak kendi ürettiği Lapser sistemleri kullanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım556 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Limak, Konar Enerji, GES, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Limak -Konar Enerji Gönen'de GES yaptı, Time Lapse Türkiye görüntüledi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mogan Garden, Jean Cristophe Bretxa, Koza Yönetim, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Adnan Ölmez, Erhan Kamışlı, EAA, Gaziantep-Islahiye, TİMKODER, Kentgaz, AhmetEdipUğur, Eker, Partners Group, ICCI Enerji Oscar Ödül töreni, Caillou, Kerem Alkin, 3S Kale Holding, Bağlıca, Domotex Fuarı, Soyak Olympiakent, August Jasmund, G Plus projesi, Turgut Tarhanlı, Öncüoğlu+ACP Mimarlık, Ankara-İstanbul, Yalçın Yıldırım, Mutfak Dğnya Fuarı, Necmettin Kalkan, IXO Vino, Fikirtepe kentsel dönüşüm,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.