Kale Güvenlik Sistemleri’ne Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Kale Güvenlik Sistemleri’ne Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülü
31 MAYIS 2018, Persembe 11:50:32
Kale Güvenlik Sistemleri’ne  Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülü
Türkiye’de güvenliğin kalesi olan Kale Güvenlik Sistemleri, A.L.F.A. Awards’ta Güvenlik Sistemleri kategorisinde halk jürisi tarafından verilen oylarla birinci seçildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Tam Kapsam Güvenlik’ anlayışıyla; kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Güvenlik Sistemleri, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen 

A.L.F.A. Awards’ta, Güvenlik Sistemleri kategorisinde birincilik ödülü aldı. Türkiye’de güvenliğin kalesi olan Kale Güvenlik Sistemleri; sadece mükemmel müşteri deneyimi sağlayan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards’ta, halk jürisi tarafından verilen oylarla kendi kategorisinde birinci seçildi. 

Kale Endüstri Holding olarak 65 yıldır mükemmel müşteri deneyimi yaratma ve yaşam alanlarının güvenliğini sağlama misyonuyla çalıştıklarını dile getiren Kale Endüstri Holding Pazarlama Direktörü Billur Burkutoğlu, “Kale Endüstri Holding, 65 yıllık deneyimini aktardığı elektronik güvenlik alanındaki iddiasını aldığı bu ödülle bir kez daha kanıtladı. Ocak ayında “Siz Yoksanız Biz Varız” sloganıyla hayata geçirdiğimiz yeni iletişim kampanyamızla, elektronik güvenlik sektöründe bir ilke imza atarak ikili reklam stratejisi izlemiştik. Ev ve işyerleri kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan kampanyamızın ardından gelen bu ödül sayesinde, tüketicilerimizle kurduğumuz güven ilişkisinin daha da güçlendiğini görmek bizi çok mutlu etti. Mükemmel müşteri deneyimi yaratma yolculuğunda emeği geçen tüm ekipleri kutluyoruz.” dedi.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 553 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kale Endüstri Holding, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Güvenlik Sistemleri’ne Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülü
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Armoni Park, ŞükrüDeniz, İşModernCorner, Real City, Mahmut Kılınç, GübretaşMerkezOfisi, lisans, Day-to-Day karolar, YeditepeGöğüsHastalıklarıHastanesi, Bekir Çetinkaya, Wilfried Huber, Saklı Bahçe, Akro Yapı, KaracaHome, Patrick Van Dooyeweert, Çaykur , LG Multi V III VRF Sistem, Antalya Green Hub, Chris Heller, Dr. Axel Bush, KOMATEK , 3. Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu, Sanayide enerji verimliliği artırıcı proje, Zeki Poyraz, Fuzul Grup, GAMA Enerji, Nidapark İstinye Panaroma, Gazipaşa, Sürdürülebilirlik Komitesi, Metrocity AVM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.