Eaton, HMI 2018’de Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Enerji Dönüşümü için Pratik Uygulamaları Vitrine Çıkardı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Eaton, HMI 2018’de Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Enerji Dönüşümü için Pratik Uygulamaları Vitrine Çıkardı
28 MAYIS 2018, Pazartesi 14:43:31
Eaton, HMI 2018’de Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Enerji Dönüşümü için Pratik Uygulamaları Vitrine Çıkardı
Bu yılın Hannover Fuarı’nda (C71, Hall 11), güç yönetim şirketi Eaton makine üreticilerinin, endüstriyel bina sahiplerinin ve şebeke operatörlerinin Nesnelerin İnterneti ve enerji dönüşümü ile yaratılan avantajlardan faydalanmalarını sağlayan bir dizi pratik uygulamayı tanıttı. Eaton entegre endüstri teknolojileri teması altında, daha verimli, güvenli ve akıllı makineler için bulut tabanlı elektrik ve hidrolik sistemleri vitrine çıkardı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bu yılın Hannover Fuarı’nda (C71, Hall 11), güç yönetim şirketi Eaton makine üreticilerinin, endüstriyel bina sahiplerinin ve şebeke operatörlerinin Nesnelerin İnterneti ve enerji dönüşümü ile yaratılan avantajlardan faydalanmalarını sağlayan bir dizi pratik uygulamayı tanıttı.  Eaton entegre endüstri teknolojileri teması altında, daha verimli, güvenli ve akıllı makineler için bulut tabanlı elektrik ve hidrolik sistemleri vitrine çıkardı.

Önemli hususlar:

HoloLens teknolojisi ile sunulan sanal aralık ile ziyaretçiler Eaton’ın elektrik ve hidrolik sistemlerinin entegrasyonuna kendileri tanıklık edebiliyor. 

Elektro-hidrolik hassas kontrol makinesi, akıllı SmartWire-DT modülü yoluyla hidroliklerin nasıl birbirlerine bağlandığını gösterdi. Dağıtılmış zeka ve enerji verimliliği için IoT’a hazır bazı akıllı hidrolik komponentler mevcut.

Eaton’ın AxisPro serisi akılı endüstriyel valfleri; yazılım kurulumu, arıza teşhisi ve dağıtılmış akıllı kontrol özelliklerine sahip. Ek olarak, Eaton yeni nesil Pro FX 2.0 yazılımının AxisPro serileriyle kullanımını gösterdi. 

Eaton’ın güvenli ve verimli makine üretim uygulamaları için sunduğu kapsamlı dijital sürücü ve pano ürün grupları bulunuyor. Diğer önemli hususlar ise uygun yaşam döngüsü yönetimi için tasarlanmış yeni dijital NZM devre kesicilerini içeriyor. 

Endüstri 4.0 uygulamaları göz önüne alınarak geliştirilmiş olan küçük ve orta ölçekli makineleri kumanda etmek ve çalıştırmak için akıllı otomasyon teknolojileri. Bu teknolojinin kalbinde Eaton’ın Eaton’ın Kestirimsel Bakım Portalı’na bağlanma ihtimali olan gelişmiş IT güvenliğini bünyesinde barındıran yeni XC300 PLC cihazı bulunuyor. T Systems ile birlikte, Eaton güvenli ve kolay IoT girişi için entegre bir sistem geliştirmiştir. 

Eaton enerji dönüşümü bakımından bina sahipleri ve şebeke operatörlerinin dağıtılmış bir enerji sistemine geçiş ile yaratılan fırsatlardan faydalanmasına yardımcı olacak en yeni tekliflerini sundu.

Önemli hususlar: 

Eaton’ın endüstri ve dağıtım şebekelerince kullanılan ve SF6 içermeyen öncü orta gerilim şalteri AB ilerleyen yıllarda çevreye aşırı zarar veren gazların kullanımını tamamen yasaklamayı düşündüğünden, bu şalterin kullanımı özellikle uygundur. 

Enerji tüketicilerinin enerji faturalarını azaltmalarına ve frekans kontrolü gibi değerli şebeke hizmetlerinin yanı sıra yedek güç de sağlamalarına yardım eden xStorage konut ve ticari enerji depolama sistemleri arttırılmış sürdürülebilirliği ve güç direncini de sağlayan mikro şebeke kontrol sistemi Power Xpert Optimizer

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


610 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Eaton,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Eaton, HMI 2018’de Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Enerji Dönüşümü için Pratik Uygulamaları Vitrine Çıkardı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kuzey Afrika, Hayri Bali, Çevreci Şehirler Yarışması, Yeşil Tüketim Araştırması, Anthony Khoi, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi , Baykan Kombi, LilyLu, Çamlıca Cami, Zhara serisi, Evyap Sabun, Çelikyapı, DUVAR ALBÜMÜ, Orman ve ağaç ürünleri, Terrace Park, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları, BoydakHolding, QueenPark, 2. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi, SefaDemirbaş, Piri Reis Üniversitesi, AMPREA, Prints, Innovia Projesi, Brooklyn, üçüncü havaalanı, Pendik Royal Evleri, liNear, Binali Yıldırım, Karbon nötr,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.