Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi
28 MAYIS 2018, Pazartesi 14:11:03
Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi
Alarko Carrier, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’yle (TMMOB) beraber, Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi düzenledi. TMMOB Gaziantep Şubesi Seminer Salonu’nda düzenlenen eğitim, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Özgen Çoğulu tarafından sunuldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’yle (TMMOB) beraber, Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi düzenledi. TMMOB Gaziantep Şubesi Seminer Salonu’nda düzenlenen eğitim, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Özgen Çoğulu tarafından sunuldu. Eğitim kapsamında katılımcılara Toshiba Isı Pompası Sistemleri’nin teknik özellikleri, kullanım alanları, seçim kriterleri ve verimlilik değerleri hakkında bilgi verildi. Seminer salonunda kurulan simülasyonlu uygulama ile eğitim sonrası pekiştirme uygulamaları yapıldı.

Gaziantep’te düzenlenen eğitime tamamı makine mühendisi olan TMMOB üyeleri, projeciler, idare çalışanları ve öğrencilerden oluşan 62 kişilik bir ekip katıldı. Eğitimlerin oldukça faydalı olduğunu belirten katılımcılar, farklı içeriklerde bu tür eğitimlere katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, eğitimlerin çeşitlendirilerek devam ettirilmesi yönündeki taleplerini yetkililere iletiler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım648 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, Özgen Çoğulu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dilek Holding, Selin Yapı, VaditepeGölevleri, StarTrack, EDGE Ön Sertifikası , Aya, Benim Mahallem, Enerji verimliliği, Enerji Yönetim Sistemi, Hüseyin Oflaz, inox evyeler, Elegancebanyoserisi, Otoyol A.Ş. , AvenueIBUS, Torba Yasa Tasarısı, GayrimenkulünEnerjisiRaporu2017, City Life, modifikasyon merkezi, Sayı 58, EkoDesign 2014, TRC Flotal extra clear, KoçYapıAŞ, Pimaş, LodaMobilya, Kuveyt Kralı, SteelOrbis, FEB, Cover Wall, Space architects & designers, B.IQ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.