Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Düfa Zeolit Antibakteriyel İç Cephe Boyası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Düfa Zeolit Antibakteriyel İç Cephe Boyası
18 MAYIS 2018, Cuma 14:10:53
Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Düfa Zeolit Antibakteriyel İç Cephe Boyası
Düfa Boya’nın yeni ürünü ZEOLİT Antibakteriyel İpek Mat iç cephe boyaları tüketicilere sağlıklı yaşam alanları sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşam alanlarında nem ve sıcaklıktan kaynaklı küf mantarlarının üremesi sonucu meydana gelen küflenme, üst solunum yolu hastalıklarına neden olarak yaşam kalitesini oldukça düşürüyor. Kullanıldığı mekanlarda fark yaratan Düfa Zeolit Antibakteriyel İpek Mat su bazlı iç cephe boyaları özel formülasyonunda yer alan aktif “Zinc pyrithione” bileşeni sayesinde küf ve bakteri oluşumuna karşı maksimum direnç sağlıyor. 

Sağlık Bakanlığı onaylı Düfa Zeolit antibakteriyel boyalar; medikal alanlarda, hastanelerde, ilaç ve gıda üretim tesislerinde, çocuk odalarında, okullarda, kreşlerde, laboratuvarlarda kısacası hijyenin önem kazandığı her türlü mekânda güvenle kullanılabiliyor.

Yeditepe Üniversitesi Genetik Mühendisliği Bölümü Biyosidal ve Ar-Ge laboratuvarları tarafından test edilen Zeolit, kokusuz ve çevre dostu bir ürün oluşuyla da ön plana çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


871 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Düfa, Zeolit,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Düfa Zeolit Antibakteriyel İç Cephe Boyası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Merkez Binası, Areon Andanos Residence, ELEVETOR TANK, Masif Kapı, Süperlig, PolisanHolding, GE STAG 209 9FB‑MS, Domotel Hotels&Resort, SergenderSezer, Akkuyu Nükleer Santrali, Eyfel, Tual Adalar, Bursagazi Altensis, Kuvars Yüzeyler, “Gelin Tanış olalım” , 3XKO Architects, Maya Tower, FRTA601, European Steel Design Awards, WAF 2017, Termoteknik, Kiev, Ünal Gökmen, Çelik Teknoloji Seminerleri, Live!Center, B-Tone, Akşan Prokar Gayrimekul Yatırım A.Ş, Murat Armağan, BÜYAP, Amplio Emlak Yatırım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.