Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:50:22
Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de
Türk yapı sektörünün lideri Kale, "tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de” sloganıyla yeni bir kampanya başlattı. Kampanyayı eğlenceli bir reklam filmiyle duyuran Kale, ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim avantajı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

60 yıllık köklü geçmişiyle yapı sektörünün öncüsü Kale, indirim fırsatının sunulduğu cazip kampanyasını yeni bir reklam filmiyle duyurdu. Kale markalı ürünlerin, akıllı çözümleri, yenilikleri, tasarımları ve teknolojileri, reklam filminde aile fertlerinin banyoda geçirdikleri eğlenceli anlarla anlatılıyor. Kale ailesine ait, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilgres ve Edilcuoghi markalarının sıcak ve samimi bir dille anlatıldığı reklam filminde "tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de" mesajı veriliyor.

Yüzde 40’a varan indirim

Evlerimizin en güzel köşelerine dokunan Kale, yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, evini yenilemek isteyenlere, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilgres ve Edilcuoghi ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. Hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, hijyenik klozetler, banyoları güzelleştiren lavabolar, fonksiyonel armatürler ve birbirinden şık seramikler, Kale satış noktalarında alıcılarını bekliyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım236 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalebodur, Kale,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEED® for Homes™, Viking, Armut.com, Pakpen, SefaSadık, Dora Şahintürk, Achim Pohl, AzerbaycanEmlakFuarı, VadistanbulPark, Çetaş Otomotiv Orhanlı tesisleri, Morgan Stanley, İzocamflex, Pooltowers, Dünya Mimarlık Festivali, İris Çiçeği, Construction Products Regulation, Nurol-Astaldi -Özaltın-Makyol-Yüksel-Göçay İnşaat , Gökhan Özkan, GökçenAnlı, Çeşme, Sanat, Zencirek, Halilbeyli, ALDAĞAŞ, Istanbullight, Victoria Meyer, Avrupa Uzun Vadeli Yatırımcılar Birliği, TGMTrendGayrimenkulYatırım, Arkitera Mimarlık Merkezi, Trakya Bölgesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.