Artemis Halı’dan Clamente Koleksiyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Artemis Halı’dan Clamente Koleksiyonu
14 MAYIS 2018, Pazartesi 15:21:58
Artemis Halı’dan Clamente Koleksiyonu
Birbirinden farklı desen seçenekleriyle geniş koleksiyon alternatifleri sunan Artemis Halı, yeni serisi Clamente ile yaşam alanlarına trendleri taşımaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Artemis Halı, klasik ve modern çizgileri ile birleştirerek tasarladığı yeni Clamente Koleksiyonu ile birbirinden şık alternatifleri bir arada sunuyor.

Morocco stilini yansıtan özel desenin ve Nordik izler taşıyan yalın çizgilerin kullanıldığı Clamente Serisi, modern hayatın yalınlığını evlere taşıyor. Artemis Halı, gri, sarı, yeşil, terracota, krem ve kahverenginin tonlarıyla hazırladığı, yedi farklı desen alternatifi olan Clamente Koleksiyonu’nu yaşam alanlarında çağdaş bir atmosfer katıyor.

Clamente Koleksiyonu, el halısı dokusunda, ipeksi yumuşak tuşeli, parlak ve doğal elyaf kullanılarak saçaklı olarak en son teknolojik tezgahta üretiliyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 953 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artemis Halı, Clamente, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Artemis Halı’dan Clamente Koleksiyonu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Areon Yapı, KorayTuncer, SKonseptDanışmanlık, Angelic, Defne ve Prestige serileri, Kuveyt Türk Bankacılık Üssü, EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş, Osman Ağca, EroğluHolding, Dr. Cemil Ertem, FH, Unbuso, Abdülhamid, Atwood Oceanics, Özkartallar, Metropol İstanbul, Gülsaİnşaat, Quadro, Olimpa Rezidans, Garabogaz, Deniz Yıldızı, İstanbul Exhibitions, Üçüncü havaliman, SİF İş Makinaları, OCT İnşaat , Schindler Mimarlık Yarışması, “Advanced steam system”, YaşarÜniversitesi, “Çocuklar önce ArenaPark’a sonra okula” , Mah İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.