Babacan’dan konut sektörüne dev destek! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
14 MAYIS 2018, Pazartesi 14:30:51
Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
Tüm projelerinde, peşinatsız, yüzde 0.98 faizle yüzde 20 indirim ayrıcalığı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik getirilen teşviklere destek veren dev bir kampanya hazırladı. Tüm projelerini kapsayan kampanya aracılığıyla, 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir, lükste sınırları aşan ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, sektöre kazandırılan yeni uygulamaları destekleyen dev bir kampanya hazırladı. Satışta olan tüm projeleri için hazırlanan kampanyada, 0 peşinat ve yüzde 0.98’lik faiz oranıyla yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, yüzde 20 oranındaki indirim kampanyasıyla da avantajlı yatırım fırsatını yatırımcıların ayağına getiriyor.

Hükümetin teşviklerini destekleyen kampanya

Babacan Holding olarak hazırladıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcıların konut sahibi olmalarını kolaylaştırmak yönünde adımlar attıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, hükümetin konut sektörünü canlandırmak adına sunduğu teşvikleri yeni kampanyalarıyla desteklediklerini belirtti.

Mehmet Babacan: “Sadece proje değil, çözüm üreterek sektöre örnek oluyoruz”

Bu kapsamda İmar Barışı uygulamasıyla sektöre kazandırılan KDV ve tapu harcı indirimlerinin ardından bankaların kredi faizlerini indirmesi yönünde atılan dev adımları sevinçle karşıladıklarını ifade eden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: “Babacan Holding olarak sadece proje üreten değil aynı zamanda yatırımcılarımızın konut sahibi olmasına yönelik de çözüm üreten bir şirketiz. Bu kapsamda oluşturduğumuz kampanyalarla da sektöre örnek oluyoruz. Hükümetimizin sektörümüze kazandırdığı uygulamalar karşısında biz de elimizi taşın altına koymak istedik. Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0.98’lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecekler. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz” diye belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım958 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, konut, Mehmet Babacan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Rockwell Group New York, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Yeni bina, SNO-1080R, Park, Succesfull Living, Ali Güvenç , Vestel LED, YıldızEntegre, Sumitomo , Prof. Dr. Mustafa Erdik, Pınar, Prag, EXPOKulesi, Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Rixos Hotels, Silivri Konutları, Dila Yapı Malzemeleri, UDSEP 2023, RegusExpress, Ali Osman Öztürk, Kasra Meydan Projesi, Anel Elektrik, Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel, Alexander Shestun, Hamza Erkal, Kamil Özörnek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.