Dikili tip kabinetin yeni ismi Evoline | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Dikili tip kabinetin yeni ismi Evoline
10 MAYIS 2018, Persembe 13:53:46
Dikili tip kabinetin yeni ismi Evoline
1989 yılından beri Türkiye’nin öncü kabinet üreticisi Estap, yeni nesil Evoline dikili tip kabinetleriyle sıradanlığa meydan okumaya devam ediyor. Estap mühendisleri tarafından estetik görünümü mekanik direnci artırılacak şekilde tasarlanan Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onayladığı ilk firma olan Estap, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Evoline dikili tip kabinet ile sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını bir kez daha kanıtlıyor.

Çözüm ortağınız Evoline…

Estap mühendisleri tarafından ana profili estetik görünümü ve mekanik direnci artıracak şekilde tasarlanan Evoline, 45˚’lik açıya sahip 6 bükümden oluşuyor. Var olan havalandırma sisteminin alan kaybını önlemek için tavan sacı yüzeyine teması en aza indiren Evoline, 4 farklı köşeden temasla sabitleniyor. 600 mm. genişliğindeki kabinlerde tek, 800 mm. genişliğindeki kabinlerde çift kablo girişiyle bütünleşen Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Yaylı menteşe sistemine sahip olmasıyla kullanıcısına kolay sökülebilme olanağı tanıyan Evoline; Fan Sistemi, Dikey Kablo Düzenleyicisi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti aksesuarlarıyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1053 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Evoline, Estop,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dikili tip kabinetin yeni ismi Evoline
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SelçukÖztürk, SEmih İrteş, Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan, Yataş, EYGGrup, İTÜ, Copacabana Palace, Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe), StarLight® , Anfaş, Vurgu ve Sessiz Kalış, Nanda Tower, Officeboard, Tuzla, AkfenGYO, Enerji A.Ş, Su Arıtma, ProContact, LuxuryLine, Metin Ersan, Expo Turkey By Qatar Fuarı, Nidapark Bomonti Teras, BUGİAD, Çimento Endüstrisi, Enka İnşaat, Abdullah TEVER, Eczacıbaşı Grubu, Çimtaş, Thermo, Zafer Yıldırım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.