Tamirat Ustası Babaların Hediyesi, Panasonic Profesyonel El Aletleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Tamirat Ustası Babaların Hediyesi, Panasonic Profesyonel El Aletleri
09 MAYIS 2018, Carsamba 11:20:09
Tamirat Ustası Babaların Hediyesi,  Panasonic Profesyonel El Aletleri
Babalar, evlerdeki tamirat ve tadilat işlerinin ustası. Hatta bu işler, bazı babaların evde keyifli vakit geçirmek için vazgeçemediği sevdası.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Babalar, evlerdeki tamirat ve tadilat işlerinin ustası. Hatta bu işler, bazı babaların evde keyifli vakit geçirmek için vazgeçemediği sevdası. Kaliteli ve yüksek performansa sahip el aletleri ise onların en büyük ihtiyaçları… Dünyanın önde gelen markalarından PANASONIC’in profesyonel el aletleri serisi ile şimdi Babalar Günü’nde tüm babalara harika bir sürpriz yapmanın tam sırası. 

PANASONIC profesyonel el aletleri; üstün çalışma süresi, üstün kapasite, yüksek dayanıklılık ve yüksek performans gibi özellikleriyle taşları yerinden oynatıyor. Matkap vidalama, vidalama, darbeli matkap vidalama, darbeli somun sıkma / vidalama, SDS - plus kırıcı / delici, avuç taşlama, silikon tabancası, el feneri, üfleme makinesi, el süpürgesi ve birbirinden fonksiyonel testerelerden oluşan ürün serisi sayesinde en ağır işler bile kolaylaşıyor. Ürünler tek tek ya da kombo setler içinde satın alınabiliyor. Öte yandan kablosuz ve akülü çalışma özelliğine sahip aletler, dayanıklılığı ile de rakipleri arasından sıyrılıyor. Sağanak yağmur altında bile sorunsuzca çalışabilen ürünler, aynı zamanda tozdan da etkilenmiyor. Yüksek seviye toz ve su koruması, zorlu saha koşullarında çalışırken artırılmış sağlamlığı da beraberinde getiriyor. PANASONIC Eco Solutions Türkiye, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1207 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic, Babalar Günü,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tamirat Ustası Babaların Hediyesi, Panasonic Profesyonel El Aletleri
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LaFleur Classiqu, Sabancı Holding Enerji Grup Başkanlığ, Burhanettin Çoban, General Türkiye, Erguvan İnşaat , Kuyaş Gayrimenkul, Aqua City, Hızır Selimoğlu, Trans-Sibirya Demiryolu, KarGroup, Bağdat, Ofis Mobilyaları, Mehmet Yalçıntepe, Philips LED, Nizip OSB, Coldwell Banker Türkiye, Barış Ekinci, Akıllı Akü, Alsim Alarko , Ege Plast, usta, Çırakoğlu Mimarlık, PalladiumTower, Hayat İzmir, GöktuğGür, Grant Major, Yalçın Pekgüzel, Atergrup, TROXTurkey, GMY,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.