Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
08 MAYIS 2018, SALI 14:40:47
Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
Geberit, Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamansızlığa meydan okuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geberit, Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamansızlığa meydan okuyor. Her tür lavabo tasarımıyla rahatlıkla uyum sağlayabilen fotoselli bataryalar, ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle de kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, üstün teknolojiyle tasarladığı Piave ve Brenta fotoselli bataryalarıyla yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturuyor. İnce ve zarif olmasının dışında sağlamlığıyla da göze çarpan Piave ve Brenta bataryaların hem ankastre hem de tezgâh üstü modelleri bulunuyor. 

Mükemmel tasarım…

Açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiren fotoselli lavabo bataryaları, bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor ve ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Üst düzey performans, kolay bakım…

Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da büyük beğeni toplayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle takipçileriyle buluşuyor.  Geberit foteselli bataryaların yüksekliğinin diğer bataryalara göre yüksek olması yıkama alanını rahatlatıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1118 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ödüllü Yüksek Mimar Mehpare Evrenol, Eltesİnşaat, Paintistanbu, Global Holding, Emre Ahmet Seçmen, Büyükçekmece Fabrikası, AltunbükenHolding, Concorde Luxury Resort, Bernabéu, Kenan Kılıçtepe, DieterJohn, ElazığŞehirHastanesi, Aksa, Davos, Aremas Gayrımenkul, GPT, AyvazOnline, Erkan Akçay, Dubai Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Yatırım ve Gelişim Fuarı, Unitherm, E-CORE LED TUBE, Gelişen Kentler Zirvesi, OmmerHotel, Hayati Çetin, Clarion Hotel, Adres Kampüs, Statüpark Pendik, Bekir Güldüoğlu, İstanbulİlSağlıkMüdürlüğü, Wooler Premium,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.