Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
08 MAYIS 2018, SALI 10:24:43
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian, ahşap yüzeyi ve mavi çiçekleriyle göz alıcı…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Denizin veya gökyüzünün mavisine baktığımızda yaşadığımız huzur, Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian ile artık dört mevsim yaşam alanlarımıza geliyor. Doğanın uyanışını, toprağın bereketini ve çiçeklerin eşsiz güzelliğini gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyle buluşturan Artisian, seramik sanatının en nadide örneklerinden birini sunuyor. Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni ürünü Artisian ile bahçelerimizde açan çiçekleri yaşam alanlarına taşıyor.

Artisian ve Artisian Decor olmak üzere iki ayrı tasarımı bulunan ürün, desenleri ve renkleriyle Akdeniz’in çiçekli bahçelerinden ve masmavi denizinden ilham alıyor. Artisian’ın gerçek ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyi, verdiği yaşanmışlık hissiyle geçmişten günümüze uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Açık tonlarıyla iç mekanları aydınlık gösteren ürün, dış mekanlarda da ferah bir ortam oluşturuyor.

Doğanın enerjisi

Decovita tasarımcılarının bu ahşap görünümlü seramik karolara bir zanaatkar titizliğiyle işlediği çiçekler ise Artisian Decor’un özünü oluşturuyor. Kimi karoda yüzeyin tamamını kimi karoda ise bir bölümünü kaplayan mavi renkli çiçekler, ahşap dokulu seramikle birlikte doğadan eşsiz bir kesit sunuyor. Decovita’nın yazın yakıcı güneşine, bahar yağmurlarına ve kış soğuklarına dayanıklı seramiklerinin üzerindeki çiçek desenleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını koruyor.

Artisian ve Artisian Decor, Decovita Seramik’in Akdeniz’in sıcak havasını yansıtan Mediterrenean koleksiyonunda yer alıyor. Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabilen porselen seramik karolar, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana uyum sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1120 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Okan Holding, Anadolu Grubu , ÖnderYiğit, 100 Gülen Yüz, DEVA, Monestt Mimarlık, Carlin Otoyolu Tüneli, Yenikapı-Şişhane, İnşaat Ve Konut Konferansı, Anadolu Gayrimenkul, Urla, Enver Kır, 2.İnşaatEkonomisiZirvesi, Esas Aeropark, CathayGroup, Gökhan Karahan, Sarıyer Park, Yeni yıl, Mina Towers, Tarsu AVM, Xiamen Fuarı, “Kentsel Dönüşümün İç Mimariye Etkileri ve Ahşabın Mimaride Kullanımı”, Deniz Çağlar Duman, Erensan, SeranitPorselen, İstanbul Haliç Kongre Merkezi, led ışık sistemi, Venedik Koltuk takımı, Tuğba Özay, Talimhane,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.