Ev Dekorasyonunu Bir Başyapıtla Tamamlayın: Navona Koltuk Takımı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Ev Dekorasyonunu Bir Başyapıtla Tamamlayın: Navona Koltuk Takımı
04 MAYIS 2018, Cuma 16:20:17
Ev Dekorasyonunu Bir Başyapıtla Tamamlayın: Navona Koltuk Takımı
Yataş’ın mobilya ve dekorasyon markası Enza Home, 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan Navona Koltuk Takımı ile beklentilerinizin çok üzerinde bir tasarım anlayışını evinize getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yataş’ın mobilya ve dekorasyon markası Enza Home, 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan Navona Koltuk Takımı ile beklentilerinizin çok üzerinde bir tasarım anlayışını evinize getiriyor. 4’lü, 3’lü, 2,5’lu koltuk ve bir adet berjerin yanı sıra kırlentleriyle de evinizin havasını değiştirecek olan Navona Koltuk Takımı, Roma’nın ünlü Navona meydanından aldığı ilhamla klasik ve modern çizgilerin keyif veren buluşmasını sergiliyor.

Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home, 2018’e damgasını vuracak Navona serisi Koltuk Takımı ile yaşam alanlarına hem estetik hem de şıklık katıyor. İtalya’nın dünyaca ünlü tarihi meydanı (Piazza) Navona’dan aldığı ilhamla benzersiz klasik detayları modern dünyaya taşıyan Navona; 4’lü, 3’lü, 2,5’lu ve berjer koltuktan oluşan takımıyla evlerde hem asil hem de konforlu bir atmosfer yaratıyor.

4 farklı modül alternatifi, özel tasarım pirinç pabuçlu ahşap ayak yapısı, özenle çalışılmış kumaş kombinasyonları ve modern kapitone detayları ile dikkat çeken Navona Koltuk Takımı, farklı ölçü ve desende zengin kırlent uygulamalarıyla dekorasyonu tamamlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1256 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Yataş, Enza Home, Navona Koltuk Takımı,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ev Dekorasyonunu Bir Başyapıtla Tamamlayın: Navona Koltuk Takımı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Koramic Yapı Kimyasaları, “akıllı şehirler” , Onat Öktem , SRC Yapı A.Ş, "Yılın Kadın Mimarı” , Expo Real, Powermat Teknolojileri, BoschEvAletleri, 6. Boğaziçi Zirvesi, Bonuspan Premium, AGİAD, Cemil Çiçek, Executive Lounge, Nuray Yıldız, celest , Mehmet Özcan, Yapı Kredi Uygulama Marketi, KTMMOB, Shower Drain, Vatan Bilgisayar, Küçükçekmece Arena, Studio 13 Architects, İnsana Değer Ödülü, YusufŞimşek, MCE İtalya, OndulineAvrasya Çatı, İdil Özbek, KuleliEvleri , Elysium, Al-Shirawi Group ve Quartz Group,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.