Norma Kanepe ile güçlü bir tasarım anlayışının izinde… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Norma Kanepe ile güçlü bir tasarım anlayışının izinde…
04 MAYIS 2018, Cuma 15:36:02
Norma Kanepe ile  güçlü bir tasarım anlayışının izinde…
Bir ifade biçimidir mobilyalar… Ve bir yansıma, sizi en iyi anlatan… Evinizin dili ve ruhun aynasıdır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bir ifade biçimidir mobilyalar… Ve bir yansıma, sizi en iyi anlatan… Evinizin dili ve ruhun aynasıdır. Mobilya seçimlerimizin önemli olması da bu yüzdendir. Sizinle aynı hassasiyeti paylaşan Loda Mobilya, yarattığı koleksiyonlarla standartlarından taviz vermiyor. İmzasını taşıyan Norma Kanepe ile çizgi üstü bir tasarım ortaya koyuyor.

İskandinav tarzın etkin yorumu

Maskülen hatların hakim olduğu Norma Koltuk, modernist dokunuşlar ve metal antrasit ayaklarıyla loft bir tavır kazanarak güçlü bir dizayn dili ortaya koyuyor. Doğanın en özel renklerini eşsiz bir armoniyle sunan Norma, tabiatının tüm enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.

İskandinav kültürünün yalın tasarım anlayışını güçlü detaylarla zenginleştiren Norma Kanepe, birinci sınıf kumaşıyla dizayna özel bir imza bırakıyor. Keskin köşeleri ve net duruşuyla bu kültürün normlarına göndermede bulunan Norma, çağdaş bir yaşam alanı yaratmanın ipuçlarını sunuyor. Geniş olarak tasarlanan oturma alanıyla işlevselliği göz ardı etmeyen Norma Kanepe, rahatlığın yanı sıra tarzının karakteristik dokusunu da koruyor. Estetik çizgileriyle ön plana çıkan bir tasarım olan Norma Kanepe, konforlu yapısıyla da şıklığın ve rahatlığın bir arada olabileceğini kanıtlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1261 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Norma Kanepe, Loda Mobilya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Norma Kanepe ile güçlü bir tasarım anlayışının izinde…
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Northland , A.Levent KUZAY, Kamil Tekin, Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, Elexus Hotel Resort Casino, Oriental, Milldue Majestic Serisi , WindAnkara, Dominique Perrault, MODULO SYSTEM, Güney Kore, Hade Türkmen’i, EDHO, PID, Su Tasarrufu Sağlayan Teknolojiler, Memorial Ankara Hastanesi, KuveytUluslararasıHavalimanı, RaifAliDinçkök, Multitek Elektronik San.ve Tic.A.Ş, Aydın Erkoç, Emir Invest, Haliç Yat Limanı, Nova Banyo Mobilyası , Filipin, Taksim Alman Hastanesi, Uğur Karaman, Venge ve Ceviz” , Müşfik Yamantürk, Süreyya Sertaşı, Adlon Residence Bodrum,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.