Marshall’dan annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Marshall’dan annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler
17 Nisan 2018, SALI 14:04:11
Marshall’dan annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler
“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katan Marshall, sunduğu canlı renkler, silinebilir ve hijyenik kullanımla annelerin içini rahatlatan, yaşamını kolaylaştıran ve huzur veren ürünler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

"Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katan Marshall, sunduğu canlı renkler, silinebilir ve hijyenik kullanımla annelerin içini rahatlatan, yaşamını kolaylaştıran ve huzur veren ürünler sunuyor. Örneğin, yepyeni “Leke Tutmayan Teknoloji” ile geliştirilen ve kolayca temizlenen Marshall SİL-PAK, hareketli ve yaşayan evler için en ideal seçenek. SİL-PAK ürünleriyle boyanan duvarlar üzerinde bir film tabakası oluşuyor ve su bazlı lekeler duvara nüfuz etmiyor. Bu ürün çocukların yaratıcı dünyalarını duvarlara taşımalarına bile izin veriyor. SİL-PAK’la boyanmış duvarlara dökülen kahve, çay, kola, meyve suyu gibi lekelere ek olarak toz, kir, ketçap ve hatta pastel boya ve ruj lekeleri de kolayca temizleniyor. Bu silme işlemlerinde duvarlar zarar görmüyor, tüm canlılığını ve ışıltısını her zaman koruyor.

Anneler bilinçlendikçe, evlerdeki hijyenin de önemi artıyor ve artık tüm ürünlerin en sağlıklı şartları sunması bekleniyor. Bu çerçevede geliştirilen, anne dostu bir diğer Marshall ürünü ise Marshall Antibakteriyel. Antibakteriyel etkisi T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler sonucunda sertifikalandırılan bu sağlıklı ürün, içerdiği gümüş iyonları sayesinde insan sağlığına en ufak bir zarar vermeden, bakterilere karşı %99 koruma sağlıyor. Küf ve mantar oluşumuna da karşı dirençli olan Marshall Antibakteriyel’in başka bir önemli özelliği ise, bir sonraki boya işlemine kadar antibakteriyel özelliğini sürekli koruyor olması.

Çocuk odalarını renklendirmek Gör&Boya uygulamasıyla çok kolay

Çocuklar, renkli odalarında vakit geçirmeyi çok seviyor. Anneler de etraflıca düşünüp en uygun renklerle çocuklarına bu konuda harika sürprizler hazırlayabilir. Renk seçerken endişelenmek ve hata yapmak artık tarihe karıştı. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması sayesinde Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile hayal edilen ama kullanmaya cesaret edilemeyen renkleri yaşanan mekânlarda göstermek mümkün oluyor. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulamasını kullanarak, tek damla boya kullanmadan istenen renklerle sınırsız deneme yapılabiliyor. iOS ve Android için geliştirilen, ödüllü ‘Gör&Boya’ uygulamasının dünyada 10 milyondan, Türkiye’de 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Bu uygulama ile anneler çocuk odalarını ve tüm mekânları gerçek zamanlı olarak seçtikleri renklerde görebilir, paylaşabilir, en iyi fikri kendi cihazlarının ekranlarında sanal olarak uygulanmış şekilde görebilir. Anneler ayrıca, daha fazla ilham almak için www.marshallboya.com adresinden Marshall’ın “ilham alın” bölümünden de faydalanabilir. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1647 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Renklendir Hayatı, Marshall, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Marshall’dan annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Forrec, KUDEB, Dr. Can Fuat Gürlesel, Ametal Asansör, Anadolu Gayrimenkul, İnovasyon Haftası, NASA, Haluk Kaya, Aykarİnşaat, Hydro MPC-E, Burhan Kurt, World of Sunrise, Engel, Sika Türkiye, Kaleçelikkapı, Pena, Esentepe, GESİAD, Osmangazi Belediyesi, Keten Haliç Projesi, Nevşehir/Kapadokya Havalimanı, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’, FXFOWLE Architects , Van Deprem, Akbatı Alışveriş Merkezi, PaksanAŞ, darakırmızıtoprak, Fidan Yazıcıoğlu, Barut Lara, JPO,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.