DYOTHERM ISOLTECO 110 ile Bina Dış Cephelerinde A sınıfı Yangın Direnci | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
DYOTHERM ISOLTECO 110 ile Bina Dış Cephelerinde A sınıfı Yangın Direnci
13 Nisan 2018, Cuma 14:43:53
DYOTHERM ISOLTECO 110 ile Bina Dış Cephelerinde A sınıfı Yangın Direnci
Binalarda A sınıfı yangın direnci sağlayan DYOTHERM ISOLTECO 110, yaşam alanlarında 360 derece koruma sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Binalarda A sınıfı yangın direnci sağlayan DYOTHERM ISOLTECO 110, yaşam alanlarında 360 derece koruma sağlıyor. ‘Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik’te yer alan kriterleri karşılayan DYOTHERM ISOLTECO 110; Isı yalıtım kabiliyeti yanında A sınıfı yangın direnci özelliğine de sahip.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO,yalıtımda 4.0 devrimini başlattığı DYOTHERM markasıyla boyadaki uzmanlığını yalıtım sektörüne de taşıdı. DYOTHERM’in yapıları kışın soğuktan, yazın da güneş ışınlarından koruyan, dış cephelere rahatlıkla uygulanabilen DYOTHERM ISOLTECO 110, A sınıfı yangın direnci ile binalarda yangın tehlikesinin önüne geçiyor. Hibrit teknoloji ile üretilen DYOTHERM ISOLTECO 110, özel kimyasallarla her biri tek tek kaplanmış EPS tanecikler, çimento ve özel kimyasal katkıların bir araya gelmesiyle oluşturuldu.

DYOTHERM ISOLTECO 110 Isı Yalıtım Ürünü; Uygulandığı cephede termal köprüleri yok ederken, sahip olduğu yüksek su buharı geçirgenliği özelliğiyle, binanın nefes almasını sağlayarak,ısı yalıtımında güvenle kullanılıyor. Ayrıca uygulandığı cephelerde ses yalıtımına da katkı sağlıyor, darbelere karşı dayanımı, yangın direnci ve çevreye duyarlı yapısı ile yaşam alanlarında 360 derece koruma sağlıyor.

BİNALARIN YANGINDAN KORUNMASI HAKKINDA YÖNETMELİK’E UYGUN

Türkiye genelinde, ‘Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliği’nin 27. maddesine göre dış cephelerde bina yüksekliği 28.50 metreden fazla olan binalarda zor yanıcı malzemeden ve diğer binalarda ise en az zor alevlenici malzemeden kullanılması gerekiyor. Uzun süren çalışmalar sonunda üretilen DYOTHERM ISOLTECO 110 ile dış cephesi kaplanmış binalar,A sınıfı koruma ile ‘bina yangın yönetmeliğinde’ bina dış cepheleri için istenilen tüm kriterleri karşılıyor.

'İTFAİYEYİ YORMAYAN ÜRÜN’

Olası bir yangına karşı uygulandığı bina cephelerinde A sınıfı yangın direnci gösteren DYOTHERM ISOLTECO 110 ürününün, Kadıköy’deki duvar reklamında da bu özelliğine dikkat çekiliyor.Reklamda, A sınıfı yangın direnci ile itfaiyenin de işini kolaylaştıran Dyotherm markalı ürünle ilgili olarak bir itfaiye memurunun, “Bizi yormadığın için teşekkürler DYO” sözlerine yer veriliyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım1858 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYOTHERM ISOLTECO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYOTHERM ISOLTECO 110 ile Bina Dış Cephelerinde A sınıfı Yangın Direnci
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Global Magic Brands, Chines State Constructural Engineering Company, Zeynel Özmen, MAPFRE, Elektrik Dağıtım Şirketi, Sevgililer Günü, Ayman El Hariri , Design, GarantiKoza, İZOSTOP, EmreIlıcalı, Eleganza, MehmetOnur, TürkPatentEnstitüsü, Nitromix CS ve MaxiCondense Duvar Tipi Yoğuşmalı Kaskad Sistemler, Butik Rezidans, PrEN 13203, Giriş Kayaşehir, NurEnerji, Plus ROOM, İllerBankası, Japonya, Ceramica Empoli, OrhanGorbon, AksesuarDesign, Ayhan Karacabey, GÜVENER SUITES, Eray Özer, Devlet Hastanesi Öğrenci Yurdu , Refrigerating Exposition,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.