ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor
13 Nisan 2018, Cuma 14:31:25
ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor
Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Ceylan İnşaat’ın Mecidiyeköy’de hayata geçirdiği ve 4.500 m2’lik arsa üzerine inşa edilecek Zer Mecidiyeköy projesi için ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 

Ceylan İnşaat; 60 ay finansmanına ek olarak 120 aya kadar da alternatif ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olma şansı sunduğu Zer Mecidiyeköy projesi ile sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan Zer Mecidiyeköy projesi 176 lüks konuttan oluşan şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ceylan İnşaat’ın, yüzde 20’sini sattığı projesi ZER Mecidiyeköy için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat konuklarına, başlangıçta yüzde 45 kar avantajı sunduğu Zer Mecidiyeköy’de, peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Mecidiyeköy, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.

İstanbul’un merkezine altın dokunuş 

İsmini de altından alan Zer Mecidiyeköy, metroya ve çevreyoluna 250 metre olan lokasyonuyla diğer projelerden ayrılıyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine şehrin cazibesini sunan altın lokasyon 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yatırımcılarını bekliyor.

Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdüren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen alanlarla donatılan Zer Mecidiyeköy’de; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok aktivite alanı yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1937 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Zer Mecidiyeköy, Ceylan İnşaat, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar tüm hızıyla devam ediyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Knauf Cleaneo® , Kliksa, MahmutOkka, Burhan Özdemir, Stockholm Nord-Combi Terminal, Eli­te World Bu­si­ness, Doç. Dr. Mehmet Akif Sarıkaya, Işık Üniversitesi, WINFuarı, AwazaKongreMerkezi , Art by Evmanya, Wash & Dry, Bilimokulu, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Mimar Benim, TBDY, Yapımalzemeleri, Bozok Üniversitesi, ICE-International Conference andExhibition, MMK Grubu, Gokhan Avcıoglu&GAD FOUNDATION, Metropol İstanbul, KoçÜniversitesi , Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, S.G.P. Contracts Limited, Varyap CEO, Artful Living, Mehmet Torun, Propa, Güney Kurdak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.