Selçuk Üniversitesi, Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü’nü Bien Seramik Kurucusu Nurullah Ercan’a verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Selçuk Üniversitesi, Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü’nü Bien Seramik Kurucusu Nurullah Ercan’a verdi
12 Nisan 2018, Persembe 12:04:38
Selçuk Üniversitesi, Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü’nü Bien Seramik Kurucusu Nurullah Ercan’a verdi
Selçuk Üniversitesi’ne yaptığı hayır işlerinden dolayı Ercan Şirketler Topluluğu ve Bien Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Ercan’a üniversite tarafından Yılın Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü layık görüldü. Selçuk Üniversitesi’ne Ali Rıza Ercan Meslek Yüksek Okulu ve Meliha Ercan Hasta Konuk Evi’ni kazandıran Nurullah Ercan’a ödülünü Konya Valisi Yakup Canbolat verdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

11 Nisan 2018 Çarşamba günü Selçuk Üniversitesi, 43’üncü Kuruluş Yıl Dönümü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle kutlandı. Birçok etkinliğin gerçekleştiği törende ‘’Yılın Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü’’ üniversiteye ve Konya’ya verdiği hizmetlerden dolayı Ercan Şirketler Topluluğu ve Bien Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Ercan’a verildi.

Törene Konya Valisi Yakup Canbolat, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, TSE Başkanı Sebahittin Korkmaz, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Kemal Kuku, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, İTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü Rektörü Prof. Dr. Ercan Kahya, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cumhur Çökmüş, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut, Prof. Dr. Hüseyin Kara, Prof. Dr. Mehmet Okka ve Prof. Dr. Özdemir Koçak, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Selçuk Üniversitesi Genel Sekreteri İbrahim Halıcı, dekanlar, müdürler, daire başkanları, akademik ve idari personel, öğrenciler ile diğer protokol üyeleri katıldı.

Selçuk Üniversitesi, 43’üncü Kuruluş Yıl Dönümü “Selçuklu Devlet Adamı: Nizamülmülk” temasıyla kutlandı. Törenin açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin yaptı. Şahin konuşmada, “Selçuk Üniversitesi olarak ‘Bir Dünya Üniversitesi’ olma yolunda ilerlerken milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirmeyi, ülkemize ihtiyaç duyulan her alanda hizmet etmeyi, özetle ülkemizin ‘Stratejik Üniversitesi’ olmayı kendimize hedef olarak seçtik” dedi. Nurullah Ercan’a ödülünü veren Konya Valisi Canbolat ödülü takdim ettikten sonra Ercan’ın Konya Sille ilçesinde de annesi adına yaptıracağı 100 kişilik huzurevi için kendisine teşekkür etti.

ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

Tüm konukları saygıyla selamladıktan sonra bir konuşma yapan Ercan ‘’Bu ödülü bana layık gördükleri için Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü’ne şükranlarımı arz ederim. Bu ödül istikametinde hayra yönelik hizmetler yapma, yeni tesisler inşa etme arzusu ve niyetinde olduğumu bilmenizi isterim. Madencilik ile başladığım iş hayatımın 50’nci yılında madenciliğin yanı sıra seramik, turizm, LPG, enerji faaliyetleriyle 4 bin kişiye iş imkanı sağlamış bulunuyorum. Hayat felsefem sadece çalışmak. Gelecek nesillere de üniversite yıllarından itibaren çalışmaya başlamalarını öneriyorum’’ dedi. Selçuk Üniversitesi Yılın Başarılı Yöneticisi Onur Ödülü’nü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak adına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez teslim aldı. “Bilim Onur Ödülü”nü ‘’Konuşan Eller Projesi’’ danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Humar Kahramanlı ve proje ekibi aldı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1740 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Selçuk Üniversitesi, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Selçuk Üniversitesi, Hayırsever İş Adamı Onur Ödülü’nü Bien Seramik Kurucusu Nurullah Ercan’a verdi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ozan Kolcuoğlu, (SEDAŞ), The Function of Form, Kuveyt Türk Bankacılık Üssü, Arivaİnşaat, Lizbon, MCE İtalya, Four Seasons The Bosphorus, 
GebzeOrhangaziİzmirOtoyoluProjesi, Karabük-Safranbolu, Ever Turizm Grubu, Havayolu, IMI, Emre Ertok, Van Depremi, Turgay Şarlı, The Marmara Collection, İSTİB, İnanlar İnşaat, GİSBİR, Adnan Menderes, Metropak Ambalaj, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası, Hayri Özilban, Kılıçoğlu, Erol Altan, Gayrimenkul Borsası, Selamet Yazıcı, Aksaray Grand Eras Hotel, Adanalı Kulak İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.