Jotun İlkbahar – Yaz Renkleriyle Evleri Canlandırıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Jotun İlkbahar – Yaz Renkleriyle Evleri Canlandırıyor!
10 Nisan 2018, SALI 14:59:19
Jotun İlkbahar – Yaz Renkleriyle Evleri Canlandırıyor!
Nihayet havalar ısındı, güneş yüzünü gösterdi. Doğa canlanıp ağaçlar yeniden yeşillenirken evlerimizde de yenilenmeye ihtiyaç duyuyoruz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Jotun, 2018 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu renkleri ile bahar çiçeklerinin enerjisini, güneşin sıcaklığını, ağaçların ferahlığını ve yeni mevsimin taptaze duygusunu mekanlara taşıyor.  Jotun bu sezon oluşturduğu ilkbahar-yaz renk koleksiyonunda evlerde görmeye alışık olduğumuz, en beğenilen renklerini bir araya getirdi. Tek başlarına duvarlara çok yakışan bu renkler aynı zamanda bir arada da oldukça enerjik ve uyum içinde bir ortam oluşturuyor. 

Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen şunları söylüyor:  “Artık zamansız tasarımlar ve renklere hayatımızda daha çok yer veriyoruz. Trendleri olduğu gibi almak yerine kendi zevkimize göre özgürce yorumlamayı tercih ediyoruz. Yenilenmeye ihtiyaç duyduğumuzda ise yalnızca küçük bir değişiklik yeterli oluyor.” - 

20047 Blushing Peach

Yeşilin ferahlığı evlere yansıyor

Bu sezon yeşil tonlarının mavinin yerini almaya başladığını görüyoruz. En sevilen Jotun yeşillerinden 8302 Laurel rengi de mekanlara baharın ferahlığını ve tazeliğini taşıyor. Daha açık tonu olan 8281 Pale Linden rengi ile de birilkte çok yakışıyor.

8302 Laurel

Bahar çiçekleri gibi canlı, heyecanlı ve kırmızı…

Güneş nihayet yüzünü göstermeye başlayıp bahar geldiğinde doğadaki yeşillere canlı kırmızıların eşlik ediyor. Doğanın bu tatlı kırmızı tonlarını 2859 Whispering Red tonu evlere taşıyor. Jotun 2018 Renk Koleksiyonu Hayatın Ritmi'nin yıldızı 20047 Blushing Peach ile de çok yakışıyor!

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1827 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Jotun Boya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Jotun İlkbahar – Yaz Renkleriyle Evleri Canlandırıyor!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güleryüz, FuatTosyalı, Marka Konut, Sirius gömme rezervuar paneli, Protekta, Resolution+ teknolojisi, GMR, Sign of the City Awards, DuPontBuildingInnovations, Şişecam Düzcam, Sporturizmi, İGA, RealEstateStars, Neo Park, Karaisalı, Alışveriş Merkezi Yatırımcılar Derneği, Ali Pandır, ID-ISTANBUL, Nmerkez, Best Western Citadel Hotel, FikirtepePlatformu, Avrasya Gösteri Merkezi, Demet Parlak Poyraz, Mozaik, MahalSancaktepeAda, Yusuf Şimşek, Çalışma Mekanları Nedir? Ne Değildir?, Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı, VİKO Artline Novella cam serisi, Stars Of Istanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.