Banyolardaki hijyene Geberit imzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Banyolardaki hijyene Geberit imzası
10 Nisan 2018, SALI 14:48:54
Banyolardaki hijyene Geberit imzası
Geberit ile duş kanallarındaki hijyen problemine son
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geberit, inovasyon bakış açısının yansıması olan CleanLine Duş Kanalları ile banyolarda hijyen ve tasarruf rüzgarı estiriyor. Tasarım ve modern banyo sistemleriyle banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, son teknolojiyi kullanarak ürettiği CleanLine ile banyolarda ferah bir hava yaratıyor.

Duş kanallarındaki hijyen problemi Geberit ile son buluyor

Geberit CleanLine duş kanalları, şık tasarımı ve kolay montaj özelliğiyle banyolara hem görsellik hem de fonksiyonellik katıyor. Duş kanallarının en büyük sorunu olan hijyen problemine de önemli ölçüde çözüme kavuşturan CleanLine, saç tutucu tarak sayesinde temizliğin manifestosunu yeniden yazıyor. Duş kanallarının deliksiz yüzeyi sayesinde kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel olan CleanLine, özel tasarım sifonu sayesinde de banyolarda koku oluşumunu önlüyor. 

Öte yandan duş alanının ölçüsüne göre montaj esnasında rahatlıkla kesilebilen Geberit CleanLine, sade ve şık tasarımı sayesinde her zemine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.  Ayrıca duvar kenarına ve duş alanının ortasına kolaylıkla monte edilebilen Geberit CleanLine, modern tasarımı ve sunduğu kolay temizlik imkanı sayesinde takipçilerinin beğenisini kazanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1840 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, CleanLine,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyolardaki hijyene Geberit imzası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TURYAPI İnşaat, Kronotex, Barış Işık, Dimetronic Joint Venture, SED Raporu, SÜAK, John Mc Aslan+Partners, BalanceGüneşli, Baysaşİnşaat, TCDD Genel Müdürlüğü, Kentİncek, yeni şube, Gate Kazakistan, ISKSODEX2014, ZOW İstanbul 2014, Köktaşlar İnşaat, Tatlıpınar, topgrain, Tri-Fold, İnşaat istihdam endeksi, Conrad İstanbul Hotel, Celest My Home, GES, Radisson Blu Ataköy, Ömer Kumova İnşaat , Varyap Yalıkavak Evleri, ÖmerYılmaz, Deniz Turizmi Birliği, Geleceğine Sahip Çık, Neyzen İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.