Yazlık evlerde değişim zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Yazlık evlerde değişim zamanı
10 Nisan 2018, SALI 09:03:37
Yazlık evlerde değişim zamanı
Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eserleri yazlık evlerde Bugünlerde yazlık evlerde hummalı bir renovasyon çalışması başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eserleri yazlık evlerde

Bugünlerde yazlık evlerde hummalı bir renovasyon çalışması başladı. Evlerin dışı kadar iç dekorasyonu da yenilenme sürecinin en yakın tanıkları. Yazlık evlerinizdeki değişikliğin ismi olan Legrand, Salbei™ ve Raventi™ anahtar-priz serileri ile yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlayarak evlerinizin yıllara meydan okumasını sağlıyor. Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlıyor. İş iç kısma geldiğin de ise dekorasyonun boyutu değişiyor, işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. 

Bu farkındalıkla Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eseri olarak karşımıza çıkan Raventi™ anahtar-priz serisi, yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor. Raventi™ anahtar-priz serisi ile Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılayan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

Hayatınıza renk katan çözümler

Legrand’ın Salbei™ serisi ise yaşam alanlarının tasarımında son trendleri yakalamak isteyenler için eşsiz bir seçenek oluşturuyor. Klasik oymalı mobilyalardan modern köşe takımları ve TV gruplarına kadar tüm seçim ve zevklere aynı anda seslenebilen Salbei™, dekorasyonda fark yaratmanızı sağlıyor. Kozmetikten, modaya, akıllı telefonlardan tüm elektronik cihazlara dek pek çok alanda son yıllarda özellikle kadın tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında bulunan Salbei Selection anahtar-prizler yaşam alanlarınızı süslüyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1819 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yazlık evlerde değişim zamanı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Can Ekşioğlu, Fırat Plastik, Giorgio Collection, Kavan Yapı, Tahir Atila, Evviva İnci, MustafaCevizci, Haldun Dormen, SuperWISE, Arap, Prof. Dr. Mustafa Öztürk , HuzurluMarmara, Eskişehir Yağ, Meydanbey Ortak, Güzelyalı, KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, IDS 3D , Altın Madalya, "Hayatınıza Değer Katan Ürünler", GE (General Electric :NYSE), François Gagnon , MulsonYaşamKonutları, Isı Yalıtım Paket Sistemi, Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması, Cephe Tasarımı:Geleceğin Cepheleri-Cephelerin Geleceği semineri, Lorenz Reibling, Silikon Vadisi, Zigbee, TÜYAK 2013 – Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, Tepekule Kongre Merkezi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.