Tahincioğlu'nun az katlı çok karlı projesini Nidapark Ayyıldız'da Satışlar Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Tahincioğlu'nun az katlı çok karlı projesini Nidapark Ayyıldız'da Satışlar Başladı
06 Nisan 2018, Cuma 14:29:23
Tahincioğlu'nun az katlı çok karlı projesini Nidapark Ayyıldız'da Satışlar Başladı
Gayrimenkul sektöründe ayrıcalıklı ve nitelikli projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu’nun İstanbul’un yeni yıldızı Kâğıthane’nin merkezinde inşa ettiği Nidapark Ayyıldız, projesinde satışlar başladı. Yüzde 5 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme seçeneğiyle satışa sunulan Nidapark Ayyıldız, peşinattan 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme avantajlarıyla ev sahibi olma imkanı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerine komşu olan Kağıthane’de, Şişli Beşiktaş Beyoğlu ve Eyüp’e komşu olan Nidapark Ayyıldız projesi, modern mimarisi, ferah yerleşimi, benzersiz konumu, yüksek kalitesiyle bölgenin en prestijli projesi lokasyonunda yer alıyor. Yatay mimarisiyle ön plana çıkan Nidapark Ayyıldız, hem ilk bakışta fark ediliyor hem de bölge içinde önemli bir fark yaratıyor. 1+1, 2+1, 2.5+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan projede, toplam 95 adet konutun yanı sıra 10 dükkan bulunuyor. Çatı katında 1 adet yüzme havuzu, fitness, soyunma ve sauna alanları, zemin katta kış bahçesi ayrıca bir iç avlu, süs havuzu ve terasta oturma alanları yer alıyor.

Kağıthane Bölgesinin Yeni Gözdesi:Nidapark Ayyıldız

Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerine komşu olan Kâğıthane’de yer alan Nidapark Ayyıldız’ın bölge içindeki ideal konumu ve Cendere Caddesi üzerindeki yerleşimi, Kâğıthane’nin dışına çıkmadan karşılayabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için büyük kolaylık sağlıyor. Alternatifli kara yolu bağlantılarının yanı sıra hayata geçmesi planlanan Kabataş - Mahmutbey metro hattıyla İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Atria iş birliği ile geliştirilmiş olan Nidapark Ayyıldız projesinin en üst katında yer alan şehir manzaralı açık havuz, size büyük bir ayrıcalık sunuyor ve bölge standartlarının üstünde bir lüks anlayışının da örneğini veriyor. Şehir manzaralı havuzuyla, teras kullanımını projede ev sahibi olan herkese açan Nidapark Ayyıldız, projenin sosyal alan tanımını da oldukça genişletmiş oluyor. Nidapark Ayyıldız’ın giriş katında, mağaza ve dükkânlardan oluşan 10 ticari üniteye yer verebilecek kapasiteye sahip olması, günlük ihtiyaçları bir asansör kadar yakınlaştırıyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 704 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nidapark Ayyıldız, Tahincioğlu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tahincioğlu'nun az katlı çok karlı projesini Nidapark Ayyıldız'da Satışlar Başladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dagi, Peska Turizm, Marc Humphries, Murat Çetinkaya, AksuİplikDokumaFabrikası, Mina Galvaniz, Aytunç Günay, Pulsarİnşaat, Uğur Darcan, Ketenİnşaat, YHT terminali, Borusan Neşe Fabrikaları, Werner Steinauer, Samsung, Panorama, SeyriAdalar, 3.Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, Avrupa Residence & Office Ataköy , İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, Koray Varol Akademi, Emas, W İstanbul Tripadvisor, BeykonakEvleri, Tüketici Ürünleri İçin Kimya Yaratma”, İsmail Ekşi, Aydın Süha Önder, ÖnderTabak , iF Tasarım Ödülleri Genel Müdürü Ralph Wiegmann, Suyabatmaz Demirel, OSHA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.