VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi
06 Nisan 2018, Cuma 11:49:49
VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi
Gelişen teknoloji, her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırıyor. Alanında birçok yeniliğe ve ilke imza atan, sunduğu inovatif ürünlerle fark yaratan Panasonic Eco Solutions Türkiye de VİKO imzalı Artline Serisinin Novella S modeli ile standartları yukarıya taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gelişen teknoloji, her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırıyor. Alanında birçok yeniliğe ve ilke imza atan, sunduğu inovatif ürünlerle fark yaratan Panasonic Eco Solutions Türkiye de VİKO imzalı Artline Serisinin Novella S modeli ile standartları yukarıya taşıyor. Gecikmeli anahtar fonksiyonuna sahip olan Novella S sayesinde, ışıklar dokunuşunuzdan 6 saniye sonra sönüyor. Bu da size yaşam alanınızdaki bir sonraki hareketinizi konforlu bir şekilde tamamlamak için zaman kazandırıyor. 

Elektrik anahtarları, üstün VİKO teknolojisi ile geleceğe çoktan hazır. VİKO’nun Artline Serisi Novella S modeli, bunun en önemli göstergelerinden… Elinizi hisseden Novella S, gecikmeli anahtar özelliği ve dokunmatik fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Düğme yüzeyine kısa süreli temas ile gecikmeli anahtar fonksiyonuna geçiş yapılıyor.  Bu özellik sayesinde ışıklar, kapatıldıktan 6 saniye sonra sönüyor ve size odadan çıkana kadar zaman kazandırıyor. Örneğin ışığı kapattıktan sonra yatağınıza giderken önünüzü görmenize, dışarı çıkarken kapınızı kapatmadan önce evinizin anahtarını bulmanıza, koridordaysanız gideceğiniz odanın kapısını bulmanıza ya da mutfaktaysanız bir şeyleri kırıp dökmeden çıkmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dokunmatik teknolojili ve 3 ödüllü Novella S’e parmak ucunuzla hafifçe dokunmanız, ışıkları açmanız ya da kapatmanız için yeterli. Odanızdaki ışığın parlaklık derecesi, ürün üzerinden rahatlıkla ayarlanabilirken, LED göstergesi de ışığın seviyesini görmenizi sağlıyor. Öte yandan Novella S ile istendiği takdirde iki ışık kaynağı birden dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor. 

Novella S; beyaz, krem, metalik beyaz, gümüş, saten, bronz, antrasit, füme ve siyah renk seçenekleri ile de evinizin dekorasyonunu en zarif şekilde tamamlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım
1885 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Viko, Novella S, Panasonic Eco Solutions Türkiye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Anadolu Öğretmen Lisesi, Cosco Pacific, MNG İnşaat Halkalı Projesi, ArenaPark, Skorpios Adası, Altın Emlak Genel Müdürü, 3S Kale, kurartışı, Avustralya Watermark, IQThea, Kalamış Nolte Home Studio, YingliSolarTürkiye, ‘Tema İSTANBUL, AntalyaArena, Vinç, Türk Plastik Sanayi, Haziran 2014, Emperador Serisi, CNR Expo Fuar Merkezi’, GökhanBozkurt, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Yapı Kredi Portföy, 7 haziran, Nijerya Devleti, Rize Güneyce , Canary Wharf , CNR Emlak 2014 Fuarı, Mosaic Center , Temel Bulut, Malatya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.