Viko Pacific Serisi İle Teras Ve Bahçeler Yağışlı Havalarda Güvende | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Viko Pacific Serisi İle Teras Ve Bahçeler Yağışlı Havalarda Güvende
06 Nisan 2018, Cuma 11:43:48
Viko Pacific Serisi İle Teras Ve Bahçeler Yağışlı Havalarda Güvende
İnsanın içini ısıtan sıcak ve güneşli yaz günleri yaklaşıyor. Ancak baharda ve yaz boyunca her gün de masmavi gökyüzü ile geçmiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnsanın içini ısıtan sıcak ve güneşli yaz günleri yaklaşıyor. Ancak baharda ve yaz boyunca her gün de masmavi gökyüzü ile geçmiyor. Mutlaka yağışlı havalar da oluyor. İşte böyle günler, özellikle bahçe ve teraslarınızda priz ya da elektrik düğmesi kullanıyorsanız hayatınızı riske atıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye tarafından ıslak ve nemli alanlar için geliştirilen VİKO marka Pacific serisi elektrik anahtarı ve prizler, evinizin dış alanlarında güvenle hareket etmenizi sağlıyor. Islak ve nemli alanlar, sert koşullar, toz ya da duman onun çalışmasını etkilemiyor. Banyolar, SPA salonları, çamaşır odaları, atölyeler, havuz çevresi, teras, bahçe ve balkonlarda güvenlik için Pacific serisi üzerine aldığı görevi kusursuz olarak yerine getiriyor.

Güvenliğiniz her şeyden daha önemli… İşte bu yüzden VİKO marka sıva üstü Pacific serisi, hem şık hem kaliteli hem de güvenli… Tasarımı ile kullanılan alanlara dekoratif bir estetik katan Pacific priz ve elektrik düğmeleri, IP54 özelliği ve özel topraklama sistemi ile sıçrayan suya olduğu gibi toza karşı da koruma sağlıyor. Bu sayede havuz kenarlarında, teras ya da bahçelerde güvenle kullanılabiliyor. Ürün isteğe bağlı olarak yatay ya da dikey şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca dilerseniz tüm ürünler birden fazla fonksiyonu da bir araya getirebiliyor. 

Pacific serisi, kullanım ve montaj açısından da birçok avantaja sahip. Pacific serisi ürünleri farklı kılan bir diğer özellik ise patentli özel asimetrik conta sistemi. Asimetrik conta sistemi ile duvara en yakın noktadan kablo montajı yapılabiliyor. Özel tasarımı ise 3 farklı çapta kablo girişi seçeneği yaratıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1881 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic Eco Solutions Türkiye, Pacific serisi, Viko, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Viko Pacific Serisi İle Teras Ve Bahçeler Yağışlı Havalarda Güvende
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BizimMahalle, iFDesignAward2017, SAPTürkiye, RecepTayyipErdoğan, Hilton Kongre ve Sergi Merkezi, Kentpark, GROHE SilkMove® , AbdüssametBahadır, Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu, Öncüoğlu+ACP, Göl Mahallesi Seyir Terası, BengüÖner, 17Ağustos, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, Bitlis, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, GanaAkraKotokaUluslararasıHavaalanı , Gülfem Sena Tandoğan, Batı Duvarı İnşaat, Fiba Sağlık Yatırımları, NCaddeAgora, KAİAD, Ebru Akel, TEMA Mühendislik, İzmit Körfez Geçişi Projesi, Aytek Soğutma, Aice Srl, İhsan Karagöz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.